čreva

Dobrý deň, prosím vedeli by ste mi pomôcť. Som po operácií žlčníka, a po operácii tenkého čreva kde mi odobrali 15cm a z histologie mi diagnostikovali Crohna. od vtedy Stále ma bolieva v ľavom boku šťípe ma konečník, nafukuje ma bolia ma strašne kríže a vyráža mi to ľavej nohy. Bolevajú ma klbiky na chodidlách. Som už z toho zúfala nejdem sa dať dokopy a stále ma niečo bolí hlavne tie kríže a konečník. Krv našťastie v stolici nemám ani hnačky. Ešte k tomu mám stále po tvári a hlavne vo vlasoch vyrážky. Ak by ste mi v mojich 36rokoch vedeli poradiť bola by som veľmi vďačná.
Andrea
1232 5 23.2.2017
admin
24.2.2017 5:37
Dobrý deň, odporúčame na trávenie a regeneráciu črevného traktu befungin - vodný extrakt z huby čaga. Kávovú lyžičku zarobíte do 0,2 dcl vody, zamiešate a vypijete. To isté urobíte večer. Z gemmoterapie odporúčame súčasne užívať plamienku T35, feminu T9 a čiernu ríbezľu-kalinu-rozmarín P8. Na kríže si robte obklady z bishofitu profi. Naneste na bolestivú časť krížov, prekryte gázou a priložte potravinársku fóliu. Nechajte pôsobiť cca pol hodinku. Obklady môžete urobiť 2-krát denne. Potom natrite buď bielym mumiom alebo šungitovým balzamom. Tiež môžete natierať aj ľubovníkovým olejom alebo magnesium oil. V lekárni si kúpte šampón selsun a umývajte ním vlasy, aby sa pokožka upokojila. Šampón nechajte pôsobiť cca 4 minúry, potom umyte a nastriekajte silenos aqua, rozotrite prstami. Vlasy nechajte vysušiť. Konečník natierajte grepovým olejom, má dezinfekčné účinky a tiež je upokojujúci, môžete aj štvorkvetovou masťou. Všetky produkty, ktoré spomínam, kúpite na našej stránočke okrem šampónu. Veľa zdravia Vám prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
Andrea
15.3.2017 7:01
ďakuejm, za odpoveď. Ešte by som chcela poradiť. Lekar z gastra mi nasadil imunosupresíva. lieky na oslabenie imunity kvôli crohnu. keď som to všetko čítala na čo všetko škodia a ako sa mi oslabila imunita tak som z toho zúfalá.najradšej by som ich neužívala ale bojím sa že sa mi črevo znova stane nepriechodné. Neviete mi poradiť? čo s takýmto autoimunitným ochorením. Ďakujem.
admin
15.3.2017 8:08
Dobrý deň, práve na Váš problém je výborný befungin, ktorý sme Vám už odporučili, ten je treba brať dlhodobo. Tiež je vhodný ľanový proteín, nájdete ho na našej stránočke pod Proteínmi. Veľa zdravia Vám prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
Andrea
8.5.2017 4:59
Dobrý deň, objednala som si všetko čo ste mi poradili. Len mám jeden problém po užívani všetkých kvapiek aj befunginu ma strašne páli záha. Neviem či je to možné a čo s tým. Ďakujem.
admin
8.5.2017 8:30
Dobrý deň, skúste si tinktúry nakvapkať do malého množstva vody, nechajte ich odstáť, aby sa vyrušil lieh a až potom vypite. Váš problém by však mal odstrániť befungin, ktorý sme Vám odporučili v poradni, ten práve slúži na regeneráciu celého črevného a žalúdočného traktu, tiež pri pálení záhy a refluxe je najlepším a najúčinnejším pomocníkom. Takže si ho dajte vždy po užití tinktúr. Do 2 dcl vody zarobte lyžičku befunginu a vypite. Môžete tak urobiť aj 2- 3-krát denne.
Veľa zdravia Vám prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní