cysta

Dobry den pani Podhorna,
na vajecniku mam 4cm cystu s tuhou vyplnou.Chcela by som sa vyhnut operacii a preto som zacala uzivat prir.liek indonal a pit caj so zmesou alchemilky, hluchavky bielej a mysieho chvosta.Spolu to uzivam zhruba 2mesiace.Na nedavnej kontrole vsak cysta narastla o pol cm, tak by som sa chcela spytat, aka tinktura by mi mohla pomoct. Citala som o Ribezle-Ostruzine-Maline.Je tato tinktura vhodna na moj problem, pripadne aj ina?Na ake obdobie vystaci jedna tinktura 50ml?Nachadza sa v baleni aj navod na pouzitie?
Dakujem za odpoved
Daniela
Daniela
1366 3 6.1.2010
Daniela
11.1.2010 6:33
Dakujem pekne za odpoved p.Podhorna.Este by som mala jednu otazku, v sekcii Gemoterapia pisete, ze liecba by mala zacat detoxikaciou uzitim brezy, buku alebo dubu pocas prvych 3-4 dni.Mam si teda zaroven zakupit jednu z tychto troch flasticiek?Neviem, ci breza je pre mna vhodna, kedze mam alergiu prave na brezu. Ak to budem uzivat len prve 3 dni, co potom so zbytkom? A este k davkovaniu kury, pisete o rozdeleni kvapiek 2-3 krat denne, je to v zasade jedno?
Dakujem za odpoved
Daniela
asdasd (admin)
11.1.2010 9:28
Dobrý den paní Danielo, určitě jedna lahvička nepostačí. Výtažky vám mohou pomoci, vždy záleží na organismu, jak účinky bylinek zpracuje. Máme výsledky u mnoha žen, kdy se růst pozastavil, některým se cysty ztratily (ale tady opravdu záleží na mnoha faktorech, je to individuální). Doporučuje začít kúrou a to současně užívat Naděje T29, ptačí jeřáb T15, jasan P16. Jak doužíváte jasan vezmete místo něho ořešák americký P38 a pokračujete dál v užívání s nadějí a ptačím jeřábem (pokud dojdou tak bez nich). Po využití ořešáku vezmete ještě jeřáb oskeruši P19 a postupně doužívat. Po využití kúry to bude chtít zopakovat, případně napište na j.podhorna@nadeje-byliny.eu a domluvíme se na dalším individuálním postupu. Obecný návod jak užívat najdete v sekci "Gemmoterápia". Hezký den a nashledanou Mgr.J.Podhorná
admin
13.1.2010 2:55
Dobrý deň.
Presne tak. Keď na začiatok kúry ešte pred jaseňom dáte brezu, je to ešte lepšie, ale nie nevyhnutné. Najoptimálnejšie užívanie gemmoterapeutík je popísané podrobne v sekcii gemmoterapia, preto pani magistra už brezu do svojich odpovedí ani nedáva, lebo to považuje za automatické ako začiatok všetkých kúr. Breza sa dodáva aj v 25ml baleniach, takže výjde na tie 3-4 dni užívania. Keď ste na brezu alergická, tak použijte napr.buk . Ten je ale len v 50ml balení, zbytok môžete doužívať na konci kúry. A užívanie je 2 alebo 3x denne a je to podľa toho, či vám čas dovolí užívať 3x denne alebo nie. Dôležité je len to, aby ste užila počet kvapiek podľa vašej váhy v rámci jedného dňa.
P.M.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní