Cysty na vaječníkoch a podpora plodnosti

Dobrý deň,
je to asi 10 rokov, čo mi gynekologička oznámila, že mám malé cysty na vaječníkoch. Ostatné vyšetrenia nepreukázali syndróm PCO, hormonálny obraz bol v norme. Celý život som mala nepravidelný menštruačný cyklus - dlhé cykly (až 60 dní) okrem jedného roka, keď som brala HAK (v roku 2002). HAK mala upraviť pravidelnosť cyklu no po jej vysadení som menzes nedostala 6 mesiacov a potom bol stále veľmi nepravidelný. Krvácanie bolo vždy silné, niektoré cykly boli dosť bolestivé.
V decembri 2014 mi bol zistený nedostatok vitamínu D, ktorý som brala až do leta 2015. Od nasadenia Vigantolu sa mi cyklus upravil a aj teraz túto zimu ho mám zatiaľ relatívne pravidelný 33-35 dní a niekedy úplne bez bolestí. Zároveň sa skrátilo špinenie pred menzesom zo 6 na 2 dni, doznievanie menzesu špinením zostáva 2-4 dni. Vitamín D3 beriem aj naďalej počas zimných mesiacov. Krvácanie zostalo silné (používam kalíšok, ktorý zozbiera až 90-100 ml tekutiny).
Som sledovaná u endokrinológa pre nábeh na autoimunitné ochorenie štítnej žľazy, všetky výsledky testov sú toho času v norme. Hypotyreózu máme u všetkých žien v rodine po materskej línii. Mne sa nepotvrdila.
Je to vyše 13 mesiacov, čo sa snažím otehotnieť. Meriam si bazálnu teplotu, podľa nej viem, že ovulácia prebehla v každom cykle.
Poprosila by som o informáciu, aké produkty by boli vhodné na vyliečenie cýst na vaječníkoch a podporu plodnosti.
Ďakujem.
Radka
1061 1 2.2.2016
admin
3.2.2016 7:31
Dobrý deň, na podporu plodnosti Vám odporúčame kúru K05. Súčasne budete užívať kotvičník T19, feminu T9, jarabinu vtáčiu T15 a brezové jahňady P3. Po doužívaní P3 budete brať čiernu ríbezľu-malinu P10. V tejto kúre je femina a čierna ríbezľa-malina, ktoré riešia aj cysty na vaječníkoch. Nemôžeme Vám dať viackúr súčasne, takže sme teda vybrali plodnosť a spojili sme s liečbou cýst. Kúru si zopakujte 2-krát za sebou. Pre manžela súčasne kúru K08. Veľa zdravia prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní