Detox, cievy, menzes

Dobrý deň,
mohli by ste mi prosím Vás poradiť? Chcela by som vyriešiť viacero zdravotných problémov. Pozerala som produkty, ktoré ponúkate, ale potrebovala by som poradiť, či som si vybrala správne produkty a hlavne by som potrebovala poradiť s dávkovaním. A aký časový odstup by som mala dodržať medzi užívaním jednotlivých kúr.
Najskôr by som chcela očistu tela, zameranú na detox celého organizmu, vnútorných orgánov, krvi, ale aj prečistiť organizmus od plesní, mykóz a kvasiniek. Vybrala som si produkty T20 – krvičistiaci extrakt, T34 – pýr, P2 breza (25 ml) a T3 – červené lapacho. Sú vhodné? Dajú sa medzi sebou kombinovať? Akým spôsobom by som ich mala užívať?
Potom by som chcela prečistiť a spevniť cievny systém. (Nemám kŕčové žily, mám pavúčie žilky na nohách a chcela by som to aj preventívne.)Bude stačiť P21 – pagaštan konský, T31 – muškát a P19 – jarabina oskorušová? Mohli by ste mi tiež poradiť s dávkovaním a spôsobom užívania?
Nakoniec by som chcela upraviť nepravidelnú a silnú menštruáciu, ktorá je sprevádzaná aj silnými kŕčmi a bolesťami v podbrušku. Menštruácia je síce nepravidelná, avšak ani raz mi ešte nevynechala, nemám žiadne myómy ani nič podobné. Bude stačiť P10 – čierna ríbezľa a ostružina malinová, P56 – Kotvičník zemný a T9 – Femina? Mohli by ste mi tiež poradiť s dávkovaním a so spôsobom užívania.
Viem, že je to trochu rozsiahly príspevok, no veľmi by ste mi pomohla s tým. Vopred ďakujem.
Zuzana
Ľubica
1333 2 16.3.2014
admin
19.3.2014 6:31
Dobrý den doporučuji Vám současně užívat Plasmofit,Krvečistící extrakt T20, Pelargonie T31, Femina T9 a Jírovec P21, po doužívaní P21 vezmete Černý rybíz-maliník P10 a nakonec Helmifit. Počas celé kůry budete užívat Feminu. Vše můžete nakapat do 20 ml vlažní vody, nechte odstát a můžete vypít. Hodně zdraví Mgr. J. Podhorná
Ľubica
20.3.2014 12:59
Ďakujem Vám za odpoveď, prajem pekný deň.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní