Dlhý menštruačný cyklus

Dobrý deň, rada by som sa spýtala, aká kúra by mi mohla najlepšie pomôcť napraviť môj dlhý cyklus a ako mám prípravky užívať. Mám 23 rokov a 2roč. dieťa. Nikdy som nemala pravidelný cyklus, ale lekár to chcel "riešiť" len antikoncepciou s čím nesúhlasím. Moje cykly sa pohybujú v rozmedzí 48 - 56 dní. Podľa symptotermálnej metódy viem , že dĺžka poslednej fázy cyklu - luteálnej je vždy 15 dní (+/- 1 deň). Ale prvá fáza cyklu je veľmi dlhá. Rada by som si cykly dala do poriadku ´bylinnou cestou´.
Po pôrode sa mi zhoršila aj pamäť. Spočiatku som tomu nepripisovala veľkú váhu, no teraz to začína byť celkom vážne a z mnohých zdrojov som sa dozvedela, že pamäť sa môže spájať aj s nízkou hladinou estrogénu. To mi celkom sedí aj s príšerne dlhou prvou fázou cyklu. Myslíte si , že to môže mať spolu súvis?

Ďakujem Vám za odpoveď
3162 1 28.8.2017
admin
28.8.2017 10:40
Dobrý deň, odporúčame súčasne užívať feminu T9, jarabinu vtáčiu T15, archangeliku T60 a čiernu ríbezľu-malinu P10, po doužívaní P10 nechtík P32. S hodinovým odstupom od T9, T15, T60 a P10 užívajte neurosan SV5. Kúru si zopakujte 2-krát za sebou bez prestávky tak, aby pokryla 2 menštruačné cykly. Potom sa nám ozvite, ako sa cítite. Podľa toho nastavíme pokračovaciu kúru. Neurosan môžete potom prestriedať čistou bacopou P70. Neurosan aj bacopa riešia problémy s pamäťou, koncentráciou, mozgovou činnosťou, stresovými faktormi... Určite by sme Vám odporúčali večer pred spaním vypiť rastlinné magnézium Relax. Medzi príznaky nedostatku horčíka patrí aj problém s pamäťou, únava, vyčerpanosť. Nájdete ho na našom webe pod Organickými vitamínmi a minerálmi. Veľa zdravia Vám prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní