Fibroadenom a cysty na vajecnikoch

Dobry den, chcela by som vas poprosit o radu ohladne uzivania byliniek. Uz niekolko rokov mam cysty na obidvoch vajecnikoch. Okrem toho mi bol vyoperovany fibroadenom v prsniku a teraz mi bol zisteny novy v druhom. Uzivam indonal a vitamin b 17. Okrem toho som si objednala z vasho internetoveho obchodu zmesi byliniek na cysty. Chcem sa opytat ci to mozem uzivat vsetko spolu a co by ste mi pripadne doporucili. Taktiez sa chcem opytat ci mate skusenosti, ze cysty a hlavne fibroadenom zmizol po uzivani byliniek. Dakujem
marcela
1910 1 28.4.2011
admin
5.5.2011 2:39
Dobrý deň,
bylinky pomôžu pri tomto probléme, ale je potrebné venovať sa psychosomatickej príčine vzniku cýst a iných útvarov, odhaliť duchovnú príčinu ich vzniku. Doporučujem vám Matuzalen dlhodobo, terapie Majstrov essénskych - pomôžu vám v odhalení a odstránení duchovnej príčiny ochorenia. Napíšte mi odkiaľ ste a ja vám pošlem kontakt na niektorého kolegu.
Bylinky určite užívajte, pôsobia síce pomaly, ale sú nevyhnutnou súčasťou liečby. Skúste aj mumio, kúry z gemmoterapie a francúzsky zelený íl.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní