Herpes a tehotenstvo

Dobry den, chcela by som sa spytat na moznu liecbu herpesu pocas tehotenstva. teraz som v 11. tyzdni a uz sa mi spravil druhy krat, avsak nie na perach, ale v nose a na nom. Rovnako sa mi zhorsil atopicky ekzem, ktory mam hlavne na vieckach a v okoli oci. Doteraz som si to potierala homeopatickou mastou Cicaderma, ale ta len zmiernila suchu pokozku. Vdaka.
Ivana
1684 3 12.1.2010
admin
13.1.2010 12:29
Dobrý deň, na herpes simplex v tehotenstve je možné použiť tieto bylinkové prípravky:maste z aloe vera, z rakytníka rešetliakovitého, callísie fragrance.Z tinktúr - nechtík, kozlík, nátržník, lastovičník - zmiešať, užívať neriedené 25 kvapiek 4 x denne, v troške vody.Zriedeným roztokom týchto tinktúr potierame.Dobré sú aj ľadové kocky, pripravíme si ich zo silného zeleného alebo čierneho čaju, alebno z čaju zo zmesi repík, tymián, medovka(rovnaké diely)-potierame až do rozmrazenia.Starý ľudový recept:vezmeme starú varešku, až čiernu, nahrejeme ju nad plameňom aby sa "spotila", objavia sa kvapky spáleného tuku. Potierame. Skúste postihnutémiesta natierať jablčným octom, 4 x denne, aj v noci.Keďže ide o narušenú imunitu, vhodné sú všetky prostriedky na jej posilnenie.Napríklad - kúpeľ v ovsenej slame, je vhodný aj na všetky problémy nervového charakteru.Nedoporučuje sa fyzická námaha a otužovanie, tým by sme telo len oslabili.Výborná je reflexná masáž. Upravte stravu - ovocie, zelenina, nie cukor, biele pečivo, živočíšne tuky, červené mäso, konzervované potraviny.Doplňte jód - v potravinách (višne, čerešne, morské riasy), tiež vitamín A a zinok - z potravín.
Prajem skoré uzdravenie a šťastné očakávanie.
admin
13.1.2010 12:37
Ešte by som pridala tinktúru z grapefruitového semienka a tinktúru z cesnaku medvedieho a acesnaku kuchynského. Nebojte sa používania tinktúr v tehotenstve, ide síce o liehové výťažky, ale doporučované množstvo nie je pre dieťatko ohrozením.
Pekný deň.
admin
17.1.2010 7:26
Ešte k tomu atopickému ekzému: určite vynechajte mlieko a mliečne výrobky zo stravy, je potrebné upraviť pH organizmu (stravou, poprípade francúzskym zeleným ílom), pri ekzémoch ide vždy o narušenú črevnú mikroflóru a zanesenie tela škodlivinami. Je tiež nevyhnutné posilňovať obličky (bylinkové čaje).
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní