hormony

Dobrý deň, som 5-ty mesiac po pôrode mám hormonálne problémy. Padajú mi vlasy, mám problémy s akné a začali mi vyrastat chlpky tam, kde nemajú... S akné aj s vlasmi som mala problém aj pred pôrodom ale nebolo to také zlé ako teraz... Po pôrode som mala plet aj vlasy tak pekné ako nikdy pred tým len som brala 2 mesiace antikoncepciu a zase sa mi to ešte viac rozhádzalo... Antikoncepciu už neberiem trošku sa mi to zlepšilo, no nie je to nič moc. Bola som na endokrinologickom vyšetrení ale že všetko mám v norme tak neviem čo s tým.... Keby mi na to pomohli nejaké bylinky, bola by som veľmi rada... Bylinky pijem rada, skúšala som rakytník, ostružinu malinovú a veľa dalších byliniek no nepomohli mi moc... dakujem Lucia
lucia
1167 4 30.5.2013
admin
26.6.2013 4:10
Ak nekojíte, užívajte gemmoterapiu - kúru K05, potom K06. Čaj: 25 g ľubovníka, 15 g medovky, 15 g alchemilky žltozelenej, 15 g rebríčka, 5 g hlohu, 5 g bazy, 5 g nechtíka, 5 g hluchavky bielej. jednu pol.lyžicu zaliať 150 ml vriacej vody, 10 min vylúhovať, piť 3-4 x denne medzi jedlami. Zelený íl - 4 týždňová kúra, piť ráno na lačno.
lucia
21.7.2013 12:15
dakujem a mám to pit tak, že najskôr vypijem ľubovník potom medovky a postupne alebo je to jedno čo si kedy uvarím?
lucia
23.11.2013 4:05
Dobrý den, prosim vás prišla mi kúra k05 myslela som, že mi príde jedna flaštička ale prišlo mi ich viac... femina, ríbezla čierna, jarabina vtáčia, brezové jahnady, kotvičník zemný.... ktorú mám začat užívat prvú? dakujem
admin
27.11.2013 9:43
Dobrý deň.
Čo sa týka Vašej prvej otázky:
Čajovinu si namiešajte zo všetkých byliniek, ktoré sú Vám odporučené, čiže si urobíte z tých byliniek zmes. Do zmesi použijete bylinky v danom pomere podľa vyššie uvedenej gramáže.
Čo sa týka bylinkovej kúry. Bylinková kúra, to sú jednotlivé bylinky zložené do bylinkovej kúry, takto sa skladajú bylinkové kúry, inak sa to nedá urobiť. Súčasťou kúry je aj letáčik, na ktorom je napísané použitie jednotlivých byliniek. Mohlo sa stať, že sa letáčik zabudol pribaliť, takže užívajte nasledovne:
Súčasne užívajte tinktúry s kódmi T19 +T9 +T15 +P3, z každej nakvapkáte toľko kvapiek, koľko je napísané na zadnej strane. Kvapky užívajte 3x denne podľa tejto inštrukcie.
Keď Vám dôjde tinktúra P3, k k predchádzajúcim trom tinktúram pridáte tinktúru P10.
Takže vždy budete užívať súčasne 4 tinktúry.
Keď vám bude kúra k05 dochádzať, potom podľa pokynu pokračujte v užívaní bylinkovej kúry k06.
Potom sa ozvite a dohodneme ďalší postup.
Zvyčajne sa potom užíva už len jedna tinktúrka, a to buď kotvičník s kódom P alebo tinktúrka Femina.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní