Hormony, Akne ...

Dobrý deň.
Potrebovala by som poradiť doplnky stravy na hormonálnu nerovnováhu alebo na moj problem ak nie je hormonálny, pretože neviem presne čo je príčina. Dávala som si brať aj krv kvôli hormónom ale nikdy mi to nevyšlo na branie liekov. Zistili mi zmenené hodnoty a že mám chodiť raz ročne na kontrolu so štítnou žľazou. Mala som borelie a viac razy aj helicobakter na ten som brala antibiotika, teraz by som nemala mať nič z toho. Mám problémy s predmenštruačným syndrómom - úzkosť,
poruchy nálady,strach, potenie, nesústredenosť... zhoršovanie akné a padanie vlasov už dlhodobo asi od 13 rokov do súčasnosti. Posledné 2 roky dozadu sa mi začali robiť aj pigmentové fľaky ktorých sa neviem zbaviť,neužívam nijakú antikoncepciu. Všimla som si že mám zlú imunitu, stačí mi priisť do kontaktu s ľuďmi a hneď mám zvýšenú teplotu.Čo sa týka akne tak sa zhoršuje aj keď navštívym reštaurácie, kaviarne - robia sa mi kútiky a vytvorí sa zapalené akne. Ja viem že umývajú riady a príbory ale poďľa mňa to nerobia všade dôkladne. Ale nechcem nikoho očierňovať.
Mám 27 rokov. Je možne že by mi pohol vyrobok Villarosa,Saw plamneto, Wild Yam... Jedla som aj imunoglukán ale nevidela som nejaké veľké rozdieli. Veľmi pekne prosím o radu. Ďakujem.
Mária
1340 1 26.12.2014
admin
4.1.2015 9:55
Potrebujete okamžitú detoxikáciu, masívne posilňovať imunitu a zistiť duchovné príčiny vášho oslabenia. detoxikáciu začnite liečivou hlinou - piť 4 týždne v kuse, potom týždeň pauza a znova 2 týždne, pridajte k tomu kúru K46, potom K42 to je gemmoterapia, tinktúry z púčikov rastlín. Čaj: Grešíkov čistiaci s červenou repou a striedať s Imunostimom (tiež Grešík). Užívať liečivú hubu reishi.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní