Hypertyreóza

Dobrý deň, manžel má 28 rokov a už 4 roky sa lieči na hypertyreózu. Užíva lieky Thyrozol, avšak hodnoty mu zatiaľ stále skáču, liečba ešte nie je ustálená. Veľkým problémom je uňho vypadávanie vlasov, ktoré neustupuje. Užíval aj bioaquanol U a H, avšak to mu vôbec nepomohlo. Prosím poraďte nejakú liečbu na ustálenie štítnj žľazy a aj na rast vlasov, bojím sa že takto čoskoro zostane plešatý. Za odpoveď vopred ďakujem.
martina328
29 2 11.3.2018
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
12.3.2018 6:01

Dobrý deň, zdravotný stav Vášho manžela konzultujem s pani Mgr. Podhornou, hneď ako dostanem odpoveď, nájdete si ju v tejto poradni. Prajem pekný deň. 

Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
18.3.2018 7:02
Dobrý deň, pani Mgr. Podhorná Vám odporúča pre manžela súčasne užívať kapucínku T21 a dub P12. S hodinovým odstupom svíb krvavý P44. Po doužívaní P12 namiesto dubu aróniu P11. Kapucínku užíva počas celej kúry, tak si ju treba priebežne dokúpiť. Všetko postupne nakvapká na lyžičku a užije, najlepšie bez zapíjania. Ráno nalačno a v priebehu dňa buď pred jedlom alebo hodinu po jedle. Medzi chemickými liekmi treba urobiť polhodinový prestávku. Do pokožky hlavy bude vtierať lopúchový olej, potom prikryje a nechá pôsobiť 15 minút. Umyje šampónom. Zábal robí 1-krát týždenne. Výluh z lopúcha môže vtierať do vlhkých vlasov. Taktiež je vhodná vlasová maska severská moruška. Potom sa nám ozvite, ako sa manžel cíti, či je to lepšie. Prajeme veľa zdravia.