Kabala

Chcela by som sa opýtať na Kabalu a na kabalistický výpočet partnerských vzťahov alebo zdravia. Čo k tomu treba ? Čo to vlastne je kabalistický výpočet? Kabalu poznám len cez Madonu a nevedela som, že sa dá cez Kabalu niečo vypočítať.
Alžbetka
1307 1 24.11.2013
admin
24.11.2013 12:14
Kabala hovorí, že čísla sú ako korene univerza, preto všetky vzťahy v našom univerze je možné pomocou čísliel vypočítať. preto je možné vypočítať osudové toky všetkých ľudí a ich vzájomné interakcie. Toto samozrejme platí aj pre naše vzťahy s partnermi, či naše zdravie. Čistá Kabala zostala veľmi vysokým a nedosiahnuteľným vedeckým stupňom ľudského poznania.

Výklad Kabaly je matematicko - filozofický model, preto výklad realizujeme po výpočte výlučne osobne s klientom v našom centre Eternity. Základné údaje nám môžete poslať aj mailom, kde Vás po ich spracovaní pozveme do nášho centra na konzultáciu. Výklad Kabaly je zároveň terapia pre Vašu dušu, preto aj keď sú na webe pokusy posielať výklad mailom, my sa prikláňame k osobnému kontaktu s klientom. Týmto sa eliminujú prípadné nejasnosti, ktoré z výkladu môže človek bez spätnej väzby získať.

Taktiež čísla partnerských vzťahov sú pilierom nášho matrixu. Odpovedajú na otázku, akým spôsobom sa správam v partnerstve k svojmu partnerovi. Takto je možné kabalu aplikovať aj na celé naše okolie, vzťahy s deťmi, rodičmi, ale aj na otázky nášho zdravia.

Mytológia hovorí, že výklad kabaly je pre človeka požehnaním, pretože nám umožňuje pozerať sa na seba z iného uhlu, ako z uhlu, ktoré nám poskytujú naše oči. Ak vieme identifikovať naše predispozície, ľahšie sa môžeme v svete, ale aj sami v sebe orientovať.

V prípade nejakých nejasností sa kľudne pýtajte.
P.M.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní