keloidné jazvy

Dobrý deň,chcela by som Vás poprosiť o radu ako liečiť môj problém. Asi pred 1,5 rokom som si chcela dať odstrániť tetovanie,ktoré mám na pravej lopatke, pomocou laseru. Po asi 2 zákrokoch sa mi začali na lopatke tvoriť keloidné jazvy, o čom ma lekár vôbec neoboznámil,nepovedal mi o čo ide, čo sú to za jazvy a v zákrokoch pokračoval ďalej. Po 8 zákroku sa mi tieto jazvy rozširovali, zvačšovali, tak som sa rozhodla, že už tam nepôjdem. Navštívila som kožnú lekárku, tá mi povedala, že ide o keloidy, zakázala mi pokračovať v odstraňovaní laserom a začala mi jazvy zmrazovať dusíkom. Chodím k nej asi pol roka a jazvy sa pomaly zmenšujú,natieram si ich aj Dermatixom. Túto liečbu však budem musieť prerušiť, lebo asi o dva mesiace odchádzam do zahraničia a zotrávam tam dlhší čas. Preto by som si keoidy chcela liečiť svojpomocne s nejakými z Vašich prípravkov, byliniek či kameňov. Prosím Vás o radu čo by bolo pre mňa najvhodnejšie. Ďakujem a želám Vám nádherný slnečný deň.S pozdravom Zuzana
Zuzana
1495 3 1.5.2012
admin
10.4.2012 8:45
Na keloidné jazvy je vynikajúci krém Matuzalem, masť z kostihoja a pagaštanu, olej Tamanu. Vyššie dávky vitamínu E - tvorba nových buniek, obnova tkaniva.
Zuzana
28.4.2012 7:54
Dakujem za odpoved. A mozem pouzivat uvedene pripravky sucasne? Chcela by som si ich objednat.
admin
1.5.2012 7:28
Áno, môžete tieto prípravky užívať súčasne. Ráno a večer - Matuzalem, cez deň masť z kostihoja a pagaštanu, striedavo s olejom.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní