kolená

Dobrý den p. Mgr. Mám problém s kolenami, pred rokom som klakľa a ked som postavila niečo mi ruplo v kolene. 2 týždne na to som silno prechladla na nohy, a vtedy mi obidve kolená opuchli a zapálili, boli červené až fialové a strašne citlivé na dotyk.Pribudli aj rôzne pocity: trpnutie, necitlivosť, závraty, pocit tahania dozadu atd. Lekári nenašli nič, nevedeli z čoho to je a nemala som žiadne lieky, a pritom som cítila silý zápal, pálenie,atd. Nakoniec v marci na MR zistili meniskus a ľavé koleno mi v marci operovali, vtedy som už vôbec nevedela postaviť na nohy, nevedela som chodiť. Po operácii sa stav zlepšil len pomaly, a v júli zrazu to veľmi zhoršilo. Zrazu som vedela chodit len na krátke vzdialenosti. Pribudli pocity neistoty, problémy s rovnováhou, strach, ked som chodila často sa mi stalo,že som zrazu zablokovala a nevedela som ani pohnúť, triasli sa mi kolená, cítila som že ma nohy neudržia atd. Nakoniec v zahraničí mi zistili autoimúnne ochorenie vyvolanú vírusmi Chlamýdiou plúcnou. Napadol mi aj srdce aj slezinu, dokonca aj nervový systém. Od augusta mám homeopatické lieky, stav sa postupne trošku zlepšil.Po 9 mes. som vedela zdvihnúť ľavú nohu. Teraz som začala používať Zapper na zničenie vírusov a objednala som u -Vás orech čierny, topoľ a ježibabu gulatohlavú. Mám otázku ako dlho ich brať a čo by ste mi ešte odporúcali okrem týchto. Potrebujem niečo najmä na potačenie zápalu-kedže ide o autoimúnne ochorenie, bolesť v kolenách a na tie vírusy. To ľavé koleno stále cítim zle, vytvoril sa mi tam aj taký výrastok alebo opuch?- bola tam vraj aj burizitída. Ďakujem pekne za radu.
Mária
1855 2 9.12.2009
Mária
11.12.2009 8:38
Zabudla som ešte pridať, že mi odišli aj stehenné svaly, teraz sa učím chodiť s barlami ale mám pocit neistoty, nerovnováhu, nestabilitu.
asdasd (admin)
13.12.2009 11:04
Dobrý den, Zapper je výborný, doporučuji vám začít s užíváním topolu T42, jasanu P16. Po využití jasanu vezměte olši P36 a pokračujte s topolem , pokud vám topol dojde, tak jej můžete zopakovat. Po olši vezmete pupeny lichořeřišnice P30 a nakonec po olši ještě ořešák americký s betaglukaem PG38. To co jste objednala můžete přidat, pokud jde o pupeny tak postupně a pokud jsou to bylinné tinktury T, tak přidejte hned.
Mějte se krásně a hodně zdraví. Mgr.J.Podhorná
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní