Kolika u novorodenca

Dobry den, opäť sa na Vas obraciam
s prosbou o pomoc. Mame 2- týždňové babatko- dievčatko, ktore trpí bolesťami bruska. Neviem, co robím nesprávne, resp.co zle mam prip. vo svojej strave. Kojim a v strave sa snažím vyhýbať nafukujucim potravinam, ale Dočítala som sa, ze vraj mozu škodiť aj mliečne výrobky, ktore jem pravidelne. Aký mate na to, Vy, prosím Vas, názor a co by ste nam odporúčali? Dakujem velmi pekne! Pekny den Vam prajem!
Stanislava
1055 3 18.4.2016
admin
18.4.2016 3:16
Dobrý deň, so stravou mamičky je to veľmi individuálne. Mliečne výrobky, ktoré však prejdú kvasným procesom by nemali robiť problémy. Odporúčame Vám sirup laktofyt, ktorý je zároveň na produkciu materského mliečka, ale zároveň rieši aj bruško novorodeniatka. Čiže Vy ho budete užívať 3-krát denne polievkovú lyžicu a zároveň cez Vaše mliečko dieťatku by sa malo výrazne uľaviť. Bruško maličkej natierajte mastičkou, ktorú kúpite v lekárni na problémy s bruškom a tiež si pomáhajte vetrovou trubičkou. Bolesti postupne ustúpia. Veľa zdravia Vám prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
Stanislava
18.4.2016 10:37
Dakujem za odpoved. A masticku mate, akú, prosím Vas, na mysli? Nejakú konkretnu na prírodnej báze? Sirup sme objednali, vyskúšame. Hádam, ze zaberie, pretože niekedy sa naozaj trápime :-(. Zatial dakujem pekne!
admin
20.4.2016 7:47
V lekárni kúpite špeciálnu vetrovú mastičku. S pozdravom, Mgr. D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní