koza

Dobry den chcela by som sa opytat ze ak chcem mat tmavu pokozku bez toho aby som musela chodit do solarka alebo sa vypekat na slnku ci su neni na to niake byliny a ak hej kde by som ich nasla dakujem
michaela
1195 1 28.12.2010
admin
28.12.2010 7:15
Tmavšiu pokožku prirodzenou cestou získate len primeraným slnením. Na podporu vylučovania podkožného farbiva sa užíva vitamín A, ale len ako ochrana pre prudkým slnkom, na ktoré koža nie je zvyknutá. Vyšší prísun tohto vitamínu môže poškodiť zdravie, preto opatrne!
Solária absolútne nedoporučujem nielen ja, ale aj veľa mojich kolegov. Bolo dokázané, že soláriá spôsobujú mnohé poškodenia kože, ktoré sa nemusia prejaviť okamžite po absolvovaní návštevy v soláriu, ale oveľa neskôr, kedy by ste vôbec nepredpokladali, že je to dôsledok umelého slnenia.
Bohužiaľ, nedoporučím vám žiadne bylinky na stmavnutie kože, pretože aj keby mali takéto účinky, bolo by to len lokálne, alebo čiastočné, koža by nemusela reagovať adekvátne a sfarbiť sa na celej ploche rovnako.Bylinky, ktoré sa používajú na farbenie látok, sa nikdy nepoužívali na sfarbenie pokožky, pretože ich účinky sú veľmi prudké.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní