Kúra K17 a jej vedlajsie účinky

Dobrý den, v "Bylinkárni" v meste Žilina,Slovensko, som si nechal od predávajúcej poradit nejakú bylinnú pomoc na jarnú očistu organizmu...Poradila mi kúru K17, ktorá znie na vašej stránke :
Postup užívania kúry:
Súčasne kvapkať T34+T20+P2, po doužívaní P2 pridajte P16 a všetko doužívať.
Kúra končí postupným využitím všetkých fľaštičiek. Po skončení poslednej fľaštičk. Odporúčame súčasné užívanie zeleného ílu a zakysaných štiav zo zeleru a červenej repy.

Na predajni som obdržal a zakúpil flaštičky s označením T20+T34+P2, co zodpovedá vášmu balíčku tu na stranke. K tomu mi este pribalila P16,co je stale v poriadku,ale k tomu este flasticku T34+T20 navyse.
Váš postup znie minut postupne vsetky flasticky,ale nie zdvojnasobnený počet.???
Vedlajsie účinky: Po prvých dvoch dnoch užívania ma začalo prenasledovat točenie hlavy a tlaková bolest na hrudi až ku lavej spodnej rebrovej časti...nie je to moc prijemný pocit...Alergie a ani iné zdravotné neduhy vsak nemám...Za skorú odpoved vopred dakujem,Miroslav,Žilina,Slovensko
Miroslav
1594 1 15.3.2016
admin
15.3.2016 8:54
Dobrý deň, pán Miroslav, táto kúra je silne čistiaca a detoxikačná, pre Vás je pravdepodobne veľmi silná. Každý z nás má iný organizmus, iný počet kíl a inak reaguje na byliny. Pre niekoho sú kúry silné, niekomu nerobí problém užívanie aj piatich kombinácií bylín, všetko je individuálne. Niekedy stačí, že ku kúre pridáme nejakú stravu, ktorá nesedí, je tu veľa okolností, ktoré vzájomne súvisia a ovplyvňujú sa. Vysaďte teraz pýr a jaseň, T20 aj P16.  Skúste ju užívať buď len po jednej fľaštičke. Prípadne si znížte dávky na polovičné užívanie z každej fľaštičky. Ja by som však zvolila na Vašom mieste postupné užívanie. Čiže napr. by som začala brezou a využívala by som brezu. Ak bude všetko v poriadku, potom by som pokračovala pýrom, ten využívate a až potom si dáte T20 a tak pokračujete. Ozvite sa mi, prosím, ako sa cítite. Môžete zavolať pokojne v popoludńajších hodinách na tel.č.: 0908 032 746 - Ing. Pavol Machnič alebo 0918 981 709 - Mgr. Dagmar Machničová, radi Vám poradíme a skonzultujeme užívanie. Inak utorky a štvrtky pokiaľ máme objednaných ľudí na terapie bývame v Žiline poobede v Bylinkárni. Ak by ste potrebovali osobné stretnutie, môžete sa ozvať. Veľa zdravia Vám praje Mgr. D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní

We are currently experiencing some technical problems.
If the problem persists, report it by clicking this link.

Error ID: 202404250648436945