Lézie na mozgu

po vyšetrení na MR kvôli bolesti hlavy na ľavej strane: T2/TIRM DF hyperSi lézia paraventriklárne vľavo - 2 lézie a 1 lézia vpravo, 2 lézie paraventrikulárne bifrontálne, lézie nemajú korelát v SWI a postkontrastne sa nesýtia v dif. dg. mikrovaskulárna lézie, parainfekčné lézie, lézie nešpecifickej gliózy, lézie pri migréne a širšej dif. dg. demyelinizačné lézie typu SM (vhodné kontrolné vyšetrenie s odstupom času). Vyššia poloha bulbus vena jurgulari I.sin. Expanzívny proces vylúčený.
luckabukovinska@gmail.com
2299 1 8.2.2023
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
19.2.2023 12:19

Dobrý deň.

Odporúčame nasledovnú kombináciu bylinných tinktúr, užívať spolu: pagaštan https://www.zdravysvet.sk/p/pagastan-konsky-50ml-p21-tinktura-z-pucikov-rastlin  + muškát https://www.zdravysvet.sk/p/muskat-ruzovy-50ml-t31-tinktura-z-bylin a neurosan SV5. 

K tomu piť denne tieto čaje https://www.zdravysvet.sk/p/abhaya-himalajsky-caj-100g a https://www.zdravysvet.sk/p/vyana-himalajsky-caj-100g

Keď Vám tinktúry dôjdu, tak si ich doobjednajte, tinktúry vydržiapodľa druhu cca 14 dní. Čaje piť stále, denne.

Zároveň k tejto kúre je vhodné užívať dlhodobo Živa komplex https://www.zdravysvet.sk/p/ziva-komplex-30-kapsul , keď doužívate živa komplex, tak potom si nasaďte dlhodobo na užívanie Živa cievy https://www.zdravysvet.sk/p/ziva-cievy-60-kapsul

Podľa finasnčných možností metuzalem - 1 tob. denne. Ak sa rozhodnete pre matuzalem, aspoň 3 mesiace. Ak sa stav zlepší, môžete dlhodobo.

Prajeme veľa zdravia

 

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní