liecba boreliozy

dobry den, rada by som sa informovala, ci si myslite, ze je pre mna vhodna tinktura na boreliozu...liecim sa u dr.durovskej pol roka, zacina mi byt z liekov tazko, rada by som skusila aj bylinky. mam priznaky skor neurologicke, dokonca kardiolog odporucil testy na tetaniu. takze priznaky su podobne ako pri tomto neuro ochoreni. preto len chcem vediet, ci mam skusit tu kuru vseobecnu, alebo ci by ste mi odporucili daku inu kombinaciu vasich tinktur. dakujem pekne.
liecbou sa zlepsili hlavne bolesti klbov, no priznaky ako musky, ci mihanie pred ocami, hucanie-sumenie v usiach, busenie srdca ostalo. tak uz som z toho unavena..dakujem za odpoved, prajem prijemny den. natalia j.
natalia
1218 2 1.5.2013
admin
1.5.2013 8:58
Dobrý den, aj při léčbě klasickou medicínou je pro Vás vynikajícím doplňkem gemmoterapie. Doporučuji Vám nasledovnú léčbu:
1. Topol T42 + Bělotrn kulatohlavý T1+ plasmofit
2. Topol T42 + Ježibaba kulatohlavá T1 + Cedof T49 + chlamysan
3. Topol T42 + Ježibbaba T1 + Třezalka P47.
Pak napište, jak se cítíte a podle toho sestavíme pokračovací léčbu. Hodně zdraví přeje Mgr. J. Podhorná

Poznámka administrátora: Pani Podhorná Vám odporúča podľa toho, čo ste jej napísali, užívať Topoľ T42 a Ježibabu T1 minimálne pol roka. Topoľ má čistiace účinky na organizmus, Ježibaba guľatohlavá (Bělotrn) je výborná pri neurologických problémoch. Doma si urobte svetelnú miestnosť, napr. v kuchyni alebo tam, kde sa najviac zdržujete - tzn. stačia Vám 4 plnospektrálne žiarivky. Psychic. problémy nastávajú po borelióze, pretože je znížená hladina serotonínu, a to treba podporiť spomínaným svetlom. Žiarivky sa dajú objednať aj na internete. Máme veľa klientov, ktorí prešli úspešnou liečbou na boreliózu po gemmoterapii a ostali čistí od borélií, len všetko závisí od organizmu každého z nás.
Ak by ste potrebovali poradiť, určite zavolajte na tel. č.: 0908 032 746. Veľa zdravia a úspešnú liečbu Vám praje D. M.
natalia
2.5.2013 2:41
dakujem za odpoved, skusim to vsetko..
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní