lupienka

Dobrý deň, veľmi by som Vás chcela poprosiť o radu a pomoc. Náhodou som objavila Vašu stránku. Problém - Dcérka 11r., má vo vlasoch lupienku, umývame vlasy konopným šampónom a mažeme psorikalisom (predtým konopný krém), ráno a večer jej dávam olej z pestreca. Prosím o radu, môžem jej dávať kúru K10, prípadne, čo by ste mi odporučili, aby sa jej zlepšil stav ? koža ju svrbí, je z toho nervózna... zároveň má kožný ekzém na vonk.rodidlách - na koži, u dr. sme s tým zatiaľ neboli, dávame na to tiež ten psorikalis. (mám to dať zdiagnostikovať lekárovi, či je to tiež lupienka ? teraz som čítala o lichen sclerosus, tak už fakt neviem...) zároveň je alergička, ale prestala užívať antihistaminiká, pretože nebolo vidno žiadne zlepšenie - kýchala a soplila, či užívala lieky alebo nie.. aj kvôli tomu som jej nasadila ten olej z pestreca, aby sa jej očistil organizmus. Doma mám ešte kúpený aj zelený íl, ale neviem, či sa to užíva vnútorne, urobila som jej z neho kašičku a to dávame na tú kožu na vlasoch, treba aj vnútorne? ďakujem veľmi pekne zatiaľ za odpoveď.
Daniela
1415 2 27.10.2014
admin
1.11.2014 11:50
Dobrý den, pro děti celé kúry vhodné nejsou.
Doporučuji užívat tento bylinný výtažek:

psorisan SV4

9 kapek 3x denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak můžete nasadit tyto bylinné výtažky:

pýr T34, ostropestřec T30

Z každé lahvičky 7-8 kapek 3x denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může vše znovu zopakovat.

Na potírání je vhodný lopuchový olej.
Hodně zdraví přeje Mgr. J. Podhorná
Daniela
15.11.2014 11:19
Dobrý deň, ďakujem, čo sa týka počtu kvapiek, t.z. 9 (7-8) kvapiek 3xdenne, čiže 9 (7-8) ráno, 9 (7-8) na obed a 7-8 večer ?
ďakujem moc.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní