Močové cesty

Dobrý deň! Vedeli by ste mi poradiť, aké bylinky sú vhodné pri zápale močových ciest, a na odstránenie bieleho výtoku z vagíny.
Anikó
1593 1 19.10.2009
admin
23.10.2009 11:16
Dobrý deň,na zápal močových ciest ponúkam dva čaje:1.rovnaké diely prasličky, medvedice, materinej dúšky, medovky, list brezy.2.rovnaké diely kapucínky, sedmokrásky, zlatobyle, mleté ľanové semeno. Je dôležité, či je krv v moči, alebo bielkovina, keďže nemám tieto informácie, tak doporučujem tieto bylinky a ešte jedna variácia, ktorá je vhodná na všetky problémy s močovými cestami: 2 diely zlatobyle, 1 diel vŕbky úzkolistej, 1 diel kapsičky pastierskej.
Na výtok: 1.rovnaké diely hluchavky, alchemilky, stavikrvu, rebríčka - čaj aj výplachy. 2.rovnaké diely alchemilky, koreň omanu pravého, nachtík - čaj. 3.4 diely majoránky, 4 diely hluchavky, 4 diely kvetu bielej ďateliny, 2 diely vňate petržlenu, 1 diel listu medvedice - 2 min povariť, 3 týždne piť. Výplachy: rovnaké diely dubovej kôry, kvetu harmančeka, šalvia. Večer zalejeme 4 pol.lyžice zmesi 1/4 l vody, ráno povaríme, 15 min vylúhujeme, precedíme. Niekoľkokrát denne.
Môžete si objednať aj hotový čaj majstra Zentricha Gynozen a urozen. Do poraučujem tinktúru z bylín Vres/Pichliač/Nechtík, z rady olejov spoločosti Nobilis Tilia Hydrofilný olej.
V duchovnej oblasti pri gynekologických ťažkostiach ide o problémy v citovej oblasti, vzťahy, strach, frustráciu.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní