Na podporu správneho uhniezdenia

Dobrý deň prajem. Prosím poraďte mi aké bylinky by mi pomohli. Som po dvoch operáciách mimomaternicového tehotenstva (o otehotnenie sme sa snažili rok a pól ) , ľavú stranu mám už nepriechodnú. Takisto mám nepravidelný cyklus vynechá aj celý mesiac takže sa mi nedostaví ani ovulácia. Prosím poraďte mi aké bylinky by mohli pomôcť aj na to aby sa mi už oplodnené vajíčko uhniezdilo v maternici a nie zase mimo. A samozrejme aj niečo na tú úpravu cyklu a ovulácie. Veľmi pekne ďakujem s pozdravom Paula.
Paulina
4812 2 16.5.2012
Lenka
17.5.2012 5:37
Dobry den prajem. Pripajam sa k Vasej otazke, ja mam velmi podobny problem, nepravidelny cyklus, prekonala som tiez mimomamternicove tehotenstvo, pri ktorom mi odstranili pravy vajcovod, podla vysetreni mam problem s ovulaciou, lavy vajecnik aj vajcovod mam v poriadku, lekar mi odporucil hormonalnu liecbu na vyvolanie ovulacie ale ja by som radsej najprv chcela vyskusat prirodnu liecbu.
admin
11.6.2012 8:04
Najviac využívanou bylinou je vitex jahňací. Ďalšie "ženské" rastliny sú: alchemilka žltozelená, hluchavka, kalina, nechtík, čierna ríbezľa, withania, kotvičník,peniazovka...a veľa ďalších. Doporučujem niektorú kúru z gemmoterapie, napr.K05, čaj z vitexu. Najskôr by som sa však sústredila na žľazy s vnútorným vylučovaním a na metabolizmus. Problémy s menštruáciou a otehotnením ukazujú na tieto systémy, ktoré nepracujú správne. Je potrebná aj detoxikácia a harmonizácia vnútorného prostredia a dodanie energie celému telu. Ide o dlhodobejšiu terapiu, preto je potrebná trpezlivosť. Doporučujem Matuzalem červený aj modrý.

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní