nadmerné potenie

Pani magistra prosila by som Vás o odporúčanie gemoterapie . Na môj problem nadmerného potenia som dostala odporučanie brať matuzalem červený večer a gemoterapiu od Vás . Chcem ešte upresniť , že na obličkach boli v minulosti cysty a znižená funkcia štitnej žľazy ale beriem iba kelp . Potenie nadmerne príchádza aj ked sa na niečo sústredim ale som v neznámom prostredi na žaludku je ťažoba je to ako nejaky vnútorný stres ktorý spúšta potenie Za odpoveď veľmi pekne ďakujem.
anna
1582 4 31.5.2011
asdasd (admin)
31.5.2011 6:50
Dobrý den, doporučuji vám užívat pro začátek současně tintkury Ptačí jeřáb T15, jmelí T13, eleuterokok T6 a břízu P2. Jakmile doužíváte břízu vezměte místo ní ještě Lípu P28 a vše postupně doužívat.
Po skončení poslední lahvičky pak kúru můžete celou zopakovat, případně napište změny a reakce a další kúru vám opět sestavím. Mějte se moc hezky a přeji hodně zdraví
Mgr.J.Podhorná
asdasd (admin)
31.5.2011 6:58
Dobrý deň,
pani Podhorná vám odporučila gemmoterapiu, vyskúšajte, uvidíte či sa Váš problém vyrieši. Gemmoterapiu si môžete objednať na našej stránke. Po využívaní tinktúr sa určite ozvite, aby sme vedeli posúdiť Váš zdravotný stav, prípadne usmerniť Vašu ďalšiu liečbu.
S pozdravom. D. M.
anna
1.6.2011 4:49
Dobrý deň pani Magistra. Chcem sa opýtať ako sa berú tinktúry nakvapkať z každej do pohára vody a vypiť alebo najprv použiť jednú lahvičku a potom ďalšiu. Ďakujem Anna
asdasd (admin)
1.6.2011 5:39
Dobrý deň,
najlepšie je tinktúry užívať z lyžičky postupne fľaštičku za fľaštičkou, ak by bolo možné, nezapíjať vodou, nechať v ústach, neprehĺtať, tinktúra sa sama absorbuje do slizníc, má tak silnejší účinok. Ak by ste ich nezvládli užiť z lyžičky, môžete si ich nakvapkať do malého množstva vody, nechať krátko postáť a vypiť.
S pozdravom. D. M.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní