nadváha

Dobrý deň, chcela som poprosiť o radu. V decembri 2009 som začala uživať hormonálnu antikoncepciu, vysadila som po troch mesiacoch, nakoľko za túto dobu som pribrala 8 kg, po vysadení mi váha začal stále stúpať, pri rovnakom stravovaní ako pred užívaním, i pri normálnom pohybe. Od tej doby som dokopy nabrala 20 kg, a nemôžem sa ich nijako zbaviť. Strava je stále taká istá, neprejedam sa, udržujem pohyb každý deň, chodila som behávať, cvičiť, teraz cvičím tiež, no nijako to nejde dole. Minulý rok som skúšala Dukanovu dietu, v ktorej sa prijimali len cisto bielkoviny, bez akychkolvek cukrov, z coho som za mesiac a pol schudla 14kg, ktore sa samozrejme naspat vratili. Snažím sa jesť vyvážene. Neviem, či môžem mať ešte stále narušený metabolizmus z tých tabliet. vďaka za vašu odpoveď
Kristína
112 2 24.11.2013
admin
24.11.2013 11:37
Dobrý den, na snižování hmotnosti Vám doporučuji kůry K27 a K27A. Upravte stravu a dodržujte pohyb. Hodně štěstí Mgr. J. Podhorná
Kristína
25.11.2013 8:01
V akom poradí a dávkach to mám užívať? a ako dlho?