Náhle ukončenie menzesu

Dobrý večer, chcela by som sa opýtať na jednu vec. Kúpila som si u vás tinktúru z jarabiny oskorušovej, čítala som na stránke, že je dobrá na opuchy (mám problémy s lymfatickým systémom). Začala som ju užívať počas menzesu. No na tretí deň som už menzes nedostala. Mohla mi táto bylinka ukončiť menzes? Akú tinktúru alebo bylinku by som si mala kúpiť, aby som znova dostala menzes, lebo obyčajne ho mávam 5-6 dní? Mám v podbrušku bolesti a stále špiním, už viac dní. Poraďte mi prosím. Ďakujem.
Iva
1371 3 17.1.2013
admin
24.1.2013 6:29
Dobrý deň,telo mohlo zareagovať na jarabinu, ale nepovažujem to za zlý znak.predpokladám, že v ďalšom cykle by mala nabehnúť na obvyklú dĺžku. Ak máte bolesti v podbrušku, znamená to, že by ste sa mali zamerať na ženské orgány a preliečiť ich, doporučujem kúru K05. Potom by som pokračovala kúrou na úpravu lymfatického systému - K47.
Iva
30.1.2013 10:43
Som veľmi rada, že ste mi odpovedali. Od dcérinho pôrodu t.j. už 11 rokov mám stále problémy s tým, že mi každý deň puchnú nohy. V tehotenstve som prekonala gestózu, zadržiavala sa mi voda v tele. Bola som aj u cievneho lekára, povedal mi, že mi nefunguje dobre lymfatický systém. Dal mi kompresívne pančuchy na nosenie. Mám vraj chodiť na lymfodrenáže. No ja som na predĺženej rodičovskej dovolenke, takže na to bohužiaľ nemám peniaze. Obličky mám vraj v poriadku. Prosím vás, neužívam žiadne lieky, ani nechcem, ako by som sa mohla týchto opuchov zbaviť? Dá sa to vyliečiť nejakými bylinkami? A ako dlho ich treba užívať? Som z toho poriadne nešťastná... Ďakujem.
admin
5.2.2013 7:17
Zadržiavanie vody v tele by mohla spôsobovať aj pečeň. Je zodpovedná za spriechodnenie ciest v organizme(cievy,lymfa, tekutiny), ak cesty nie sú priechodné, hromadí sa voda v organizme. Na pečeň by mohli ukazovať aj problémy s menzesom.Laboratórne sa to nedá zistiť, výsledky môžete mať dobré. Doporučujem po vybratí kúry na ženské orgány a lymfu, vybrať kúru K30 a K30A - pečeň a žlčník (na jar je pečeň aktívna najviac).
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní