nízka hladina progesterónu

Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu čo by bolo najvhodnejšie z vašich produktov užívať keď mám dlhodobo nízku hladinu progesterónu, tým pádom mám anovulačné cykly. Nakoľko mám predispozíciu na trombózu nemôžem veľmi hormóny užívať a s manželom by sme chceli bábätko. Nízku hladinu tohto hormónu mám už vyše roka...ďakujem za radu. S pozdravom Mandy
Monika
3495 2 15.2.2010
admin
19.2.2010 3:08
Posledné výskumy vo fytoterapii dokázali prítomnosť progesterónu v listoch orecha kráľovského (Juglans regia). Odporúčam tinktúru, alebo práškovanú drogu, prípadne gemmoterpeutický výťažok. Z ďalších bylín je to senovka grécka, alchemilka žltozelená, chmeľ ai. tzv. ženské bylinky, regulujú menštruačný cyklus a tvorbu ženských hormónov. Z hotových čajov - odskúšané Zentrichove čaje: Gravozen, Femizen, prípadne Gynozen. Z prípravkov tradičnej ruskej medicíny - Pantokrin, z prípravkov Hildegardy z Bingenu - Scolovin. Z aromaterapie - 100%prírodná jazmínová silica - kúpele, masáže,m potieranie.
admin
20.2.2010 12:29
Veľmi vhodná je aj včelia materská kašička. Každé ráno na lačno pod jazyk.
Je vynikajúcim zdrojom hormónov, podobných ženským hormónom.
Skúste aj staré jogínske cvičenie: 2 x denne, asi tri minúty intenzívne a nahlas bzučať - vydávať zvuk, ako keď bzučí hmyz.
Navodí to vibráciu lebky, a teda aj vibráciu hypofýzy, ktorá kontroluje prácu všetkých žliaz s vnútornou sekréciou. Hypofýza zvýši trochu svoju činnosť, čím ovplyvní všetky ostatné žľazy, ktoré potom zvýšia produkciu hormónov.
Doporučovala by som tiež hlbinnú psychoterapiu.

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní