Obezita a jedna oblicka

Dobry den prajem. Prosim Vas, moja mama ma nadvahu a ma zaujem o Kuru na redukciu hmotnosti a nasladne o pokracovaciu kuru od firmy Naděje (Mgr. J. Podhorna) Neviem ale, ci je to vhodne, aj ked ma uz len 1 oblicku. Ta oblicka je zdrava. (Odsranena 1 oblicka, maternica aj obe vajecniky) Jej vek je 57 rokov Okrem toho ma vysoky krvny tlak a problemy so stitnou zlazou, funguje menej, ako ma. Pripadne, co uzivat aj na tieto problemy. (Chudnutim chce zacat s domnienkou, ze sa jej nasledne upravia aj ostatne zdrav. problemy) Dakujeme pekne za radu.
kristina h
433 1 14.8.2023
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
23.8.2023 9:36

Dobrý deň

problém s nadváhou je komplexný a zložitý problém a nikdy nepomôžu len jednotlivé riešenia alebo čiastočné diéty.

Dám Vám aspoň pár rád.

1.Vždy je nutné zvýšiť výdaj energie, pohybom a cvičením – bez toho je to takmer nemožné

2. Taktiež je nutné upraviť stravu, zo začiatku úplne vylúčiť pečivo a polysacharidy (nesladké cukry), ktoré sa nachádzajú najmä v obilninách, kašiach, pečive. Zvýšiť podiel najmä zeleniny a čo sa týka diét, tak najjednoduchšie je dodržiavať minimálne princíp delenej stravy.

4. Piť  denne https://www.zdravysvet.sk/p/vidanga-himalajsky-caj-100g

5. Na podporu zníženia hladu môžete využiť tieto bylinkové tinktúry: brodecký ortislim https://www.zdravysvet.sk/p/brodecky-redukcny-ortislim-50ml-t2-tinktura-z-bylin + tinktúru z kukurice  https://www.zdravysvet.sk/p/kukurica-50ml-p26-tinktura-z-pucikov-rastlin. Obliičku môže podporiť tinktúrou obličková zmes. 

Čo sa týka štítnej žľazy, tam by sme do toho nezasahovali, ak má nastavenú liečbu. 

Taktiež tinktúry na chudnutie v jej prípade treba zvážiť, možno aj skonzultovať s lekárom, redukovať hmotnosť môže úplne bez problémov, ak bude dodržiavať prvé 2 body,  ktoré sme Vám odporučili. Keď vylúči zo stravy pečivo, zaradí ovocie a zeleninu, trošku zredukuje porcie a bude mať pohyb, váha pôjde dole. 

Držíme palce

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní