Opakované mykózy

Dobrý deň,chcem Vás poprosiť o radu pre moju dcéru,ktorá máva opakované mykózy a pred mesiacom mala aj zápal vaječníkov,bola preliečená ATB,ale znovu sa mykóza vrátila.Má 26 rokov a dojčí 15 mesačné dieťa,chcela by som jej kúpiť kúru K04 Gyn.zápaly,može užívať túto kúru počas dojčenia?Ďakujem za odpoveď.
ivet49
642 1 9.5.2022
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
11.5.2022 22:32

Dobrý deň. Pri mykózach je najdôležitejší komplexný postup.

Užívajte spolu tinktúry : Femina T9 https://www.zdravysvet.sk/p/femina-50ml-t9-tinktura-z-bylin   + Plamienka zamatovohlúbiková T35 https://www.zdravysvet.sk/p/plamienka-zamatovohlubikova-50ml-t35-tinktura-z-bylin + gotu kola https://www.zdravysvet.sk/p/pupkovnik-gotu-kola-brahmi-50ml-t10-tinktura-z-bylin + tinktúru P10 ríbezľa-ostružina malina https://www.zdravysvet.sk/p/ribezla-ostruzina-malina-50ml-p10-tinktura-z-pucikov-rastlin. Kúru treba užívať aspoň mesiac (všetko užívať 3x denne spolu), takže si kúpte z každej tinktúry po dve fľaštičky. Keďže kojí, všetko nakvapkajte do malého množstva vody, nechajte odstáť, aby sa vyrušil lieh a potom dajte vypiť. 

Nasaďte si k bylinkovej kúre 1x denne užívať tieto špeciálne probiotiká https://www.zdravysvet.sk/p/probiotika-vaginalne-38-kmenov-a-50-miliard-cfu  , aby sa preliečilo a dostalo do rovnováhy celé ženské telo.

Zároveň si aplikujte zvonku večer pred spaním  na pošvu koloidné striebro 25ppm. 

V lekárni si kúpte kryštalický hypermangán. Zarobte si vodu s hypermangánom tak, aby vznikol slabučko ružový roztok – len pár zrniečok hypermangánu do vody a oplachujte si pár krát týždenne genitálie, ak by bol pohlavný styk tak taktiež aj partner penis. Partner môže aj mimo pohlavného styku aspoň 2x do týždňa si robiť oplach, aby sa aj on preliečil, aj keď u mužov mykózu nevidieť, ale často je to prvok, že sa ženy mykózy nevedia zbaviť, keďže ženu stále kontaminujú. Tým preventívnym preliečením (oplachom) sa to vyrieši. Pre partnera je to totálne jednoduché.

Dole sa umývajte počas mykózy s týmto hydrofilným olejom FEMA https://www.zdravysvet.sk/p/olej-hydrofilny-fema-200ml , nepoužívajte žiadne chemické prostriedky. Často príčinou problému je prostredie v čreve, preto pri silných candidách pred danou kúrou, ktorú som popísal začíname očistou črevného traktu pomocou týchto špeciálnych enzýmov https://www.zdravysvet.sk/p/raw-flora-cleanse-ocista-traviaceho-traktu-kandida

 

Prajeme veľa zdravia

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní