opuch nôh-srdce

Dobrý deň p.Podhorná, prosím o radu pre svojho otca,má 72r,pred 2 rokmi mu zistili, že mu nedoviera lavá srdc.chlopňa(prolaps predĺženého a mitr. chlopňa fibrolická)a tiež mierna artroskleróza srdca.Podľa internistu berie warfarín na riedenie krvi a egylok na podporu srdc.činnosti ale ten znižuje tlak.V poslednej dobe má dosť opuchnuté nohy až do polovice lýtok, nižší tlak aj slabší tep niekedy len 44, v noci sa dosť potí a cez deň sa mu trochu točí hlava. ďakujem vopred za pomoc.
Alena
2014 2 22.6.2013
admin
30.6.2013 5:21
Dobrý den, pro vašeho otce doporučuji užívat současně pelargonii T31, gotu-kola T10, břízu P2, po využití lahvičky břízy vezmete místo ní olši P36 a pokračujete v užívání s pelargonií a gotu-kolou, pokud vám dojdou tak bez nich nebo si je dokupte a zopakujte. Po dobrání lahvičky olše vezmete hloh P66 a vše doužívat.
Hodně zdraví a nashledanou
Mgr.J.Podhorná
Alena
4.8.2013 1:08
Dobrý deň p. Podhorná, otec užíva podľa rady T31,T10,P2-doužíval, teraz berie P36.Potí sa v noci menej, často chodí močiť, ale má taký slabý prúd, neviem či je to slabé močenie tým , že sa mu tvorí menej moču-obličky alebo prostata, Nohy mu opuchajú stále a ťažšie sa mu dýcha v tomto teple. Má potom kúru opakovať viac x alebo by ste niečo doplnili.Dávam mu aj čaj citrus aurantium od DIOCHI a Meluvin. Ďakujem za radu a pomoc.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní