pálenie záhy a precitlivenosť na potraviny u syna

Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o radu. Dosť často ma páli záha, teda stáva sa to najmä to, keď vypijem niečo kyslé, alebo niečo kyslé zjem. Prípadne niečo kysnuté. Niekedy má páli aj pri paradajkách, paradjkovej omáčke a podobne. u lekára som s tým zatiaľ nebola. Mám 31 rokov, trochu nadváhu a nie je to spôsobené tehotenstvom. Ak by ste mi vedeli poradiť aj niečo na zlepšenie trávenia, resp. nejakú pomoc pri redukcii hmotnosti. Ďakujem:)
Ešte sa chcem opýtať na syna, má sice iba 2 roky, tak neviem, či niečo môže užívať aj on. Mám s ním problémy najmä v súvislosti s alergiou, resp. precitlivenosťou organizmu najmä na mlieko a mliečne výrobky. Alergiu na mlieko u neho nezistili, iba precitlivenosť organizmu na túto potravinu. Iné testy na alergiu mu zatiaľ nerobili. po konzumácií mlieka, alebo mliečnych výrobkov sa mu asi od 6 mesiacov robia ekzémy na nožkách, resp. také suché miesta, ktoré ho strašne svrbia. Tak sa chcem opýtať, či sa dá aj táto precitlivenosť niečim vyliečiť a či môžem jeho nôžky s niečim natierať. Ďakujem
Zuzana
1246 1 7.12.2015
admin
8.12.2015 11:43
Dobrý deň, maličkému by som zatiaľ ešte gemmo nedávala, je ešte maličký. Môžete mu však podráždené miesta natierať čistým prírodným krémom silenos harmony. Je ešte maličký na užívanie tinktúr.
Pre Vás na pálenie záhy befungin - podľa návodu ho zamiešajte do vody a vypite. Ak máte akútny problém, dajte malú lyžičku do malého množstva vody do štamprlíku, dolejte vodou a vypite.
Veľa zdravia Vám praje Mgr. J. Podhorná a Mgr, D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní