porucha imunity a časté infekty dýchacích ciest

Dobrý deň, chcela by som sa Vás opýtať, čo by ste mi doporučili na podporu imunity u detí. Syn má 3 a pól roka je astmatik (nie silý ale je)a má i ťažkú formu oslabenia špecifickej imunity.Máva opakovane laryngitídu, bronchitidu a niekedy to skončí i zápalom stredného ucha. Dcéra tá ma 6 rokov a tiež máva časté infekty dýchacích ciest. Tá ma zasa ľahké oslabenie nešpecifickej imunity. Bola by som veľmi rada, keby ste nám vedeli niečo doporučiť, čo by bolo pre nás vhodné.Vopred ďakujem za odpoveď.
Lívia
1251 4 18.3.2013
admin
18.3.2013 4:22
Dobrý den, pro syna i dcerku doporučuji kapat současně Lichořeřišnici T21 černý rybíz P7, žampion T45. Z každé flaštičky 3-4 kvapky 2-krát denně. Na lahvičkách je napsané, že nejsou vhpdné pro děti a těhotné ženy. Myslíme si, že pár kapiček neublíži. Mužete ich nakapat i do vody, nechat odstát a dát vypít. Hezký den a nashledanou Mgr.J.Podhorná
Lívia
20.3.2013 2:41
Dakujem pekne za odpoved, hned im to idem nasadit. Este sa chcem opytat, ako dlho im davat tieto tinktury, pripadne ci dat nejaku prestavku a potom zopakovat?
admin
20.3.2013 9:30
Dobrý deň, uvidíte, či sa zlepší zdravotný stav Vašich detičiek. Zatiaľ dávajte z každej fľaštičky toľko kvapiek, ako Vám poradila pani Mgr. Podhorná. Pokúste sa kvapkať kvapky čo najdlhšie. Ak by využívali z každej tinktúry fľaštičku, urobte potom dlhšiu prestávku, minimálne mesiac. Veľa zdravia praje D. M.
Jana
21.3.2013 1:09
Dobrý deň,moja 2,5 ročná dcérka má už rok a pol chronický kašeľ, nádchu stále sa opakujúcu, tráviace ťažkosti, porucha imunity nešpecifická a verte neverte spôsobujú jej to parazity, s kombináciou chlamýdií,mykoplaziem a iných baktérií, ani ja som tomu zo začiatku neverila, kým som v stolici nenašla zo pár jedincov, dokonca väčšinu zdedila odo mňa a pieskoviská veru nie sú čisté.Jana
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní