Problém po vysadení antikoncepcie

Dobrý deň, pred vyše rokom som vysadila antikoncepciu a odvtedy mám problémy . Odvtedy mám aj spinenie v strede cyklu ,môže to byť ovulácne ale nikdy som ho nemala . Chcela by som bábätko , ale mám nízky sliznicu 3-4 MM , užívala som estrofem 2x1 a duphaston 2x1, potom mi to dr zvýšila na estrofem 3x1 , potom miesto estrofemu dala Lenzetto 3x1, ale ani to nebolo zlepšenie tak mi dala estrofem 4x1 ale áno to nepomohlo . Teraz naposledy mi dala injekcie neofollin na 5,7,9 deň , tak som zvedavá . Chce mi dr najskôr zvýšiť tu sliznicu a potom podporiť ovulaciu . Vedeli by ste mi poradiť alebo povedať váš názor ? Ďakujem
b.nemethova2311@gmail.com
165 2 17.1.2022
MUDr. Claudia Čuboňová (admin)
19.1.2022 11:16

Skúste začať užívať vitamín D3 5000 IU denne a celý rok. K nemu vitamín E 400 mg 1 denne, ale tento užívajte 2 mesiace a potom musíte urobiť 2 mesiace pauzu. Potom znova užívať.  Taktiež užívajte kyselinu listovú spolu s inozitolom. Kúpite v lekárni. Efekt sa ukáže až po 3 mesiacoch užívania.  Príjemný deň! Dr. Čuboňová

b.nemethova2311@gmail.com
19.1.2022 20:36
Ďakujem za odpoveď ,len v lekárni mi na ten vitamín D odporucili raz týždenne , čiže kľudne ho môžem každý deň ? Ďakujem za odpoveď.