problém s prostatou

Zdravím svokor má zväčšenú prostatu, ale nemá nádor na prostate. Má s tým veľké problémy kedže močový mechur ma zmenšený vzhľadom na velkú prostatu a tlačí mu na mechúr čo spôsobuje časté močenie aj v noci niekedy nemôže ani spať, lebo musí stále na záchod. Aké tinktúry by ste odporučili na zmenšenie prostaty aby sa zbavil aspoň ttrochu daného problému. Ďakujem za radu.
zuzzka
289 1 7.9.2022
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
7.9.2022 23:07

Dobrý deň,

odporúčame užívať tieto špeciálne probiotiká, ktoré pomáhajú prostate https://www.zdravysvet.sk/p/probiotika-prostata-plus-15-kmenov-a-50-miliard-cfu. Spolu k nim užívať tinktúru z vŕbky úzkolistej https://www.zdravysvet.sk/p/vrbka-uzkolista-50ml-t43-tinktura-z-bylin +  tinktúru obličková zmes https://www.zdravysvet.sk/p/oblickova-zmes-50ml-t23-tinktura-z-bylin. Tinktúry dlhodobejšie, aspoň 3 mesiace, urobte potom prestávku 2-3 týždne a môže ich znova užívať.

Pokiaľ nemá nízky tlak, môže piť denne https://www.zdravysvet.sk/p/ivan-caj-z-kvetov-a-listov-vrbovky-uzkolistej je bez kofeinu,  je výborný na prostatu, ale aj upokojuje myseľ, stres a je antidepresívny. Tento čaj znižuje tlak, takže neodporúčame pre ľudí s nízkym tlakom.

Prajeme veľa zdravia

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní