Problémy s menštruáciou

Dobrý deň! Prosím o radu. Cca pred mesiacom som sa na Vás obrátila s problémom - vynechávanie menštruácie. Teraz mám úplne opačný problém. Po troch cykloch bez menštuácie sa mi asi týždeň pred očakávaným 4. cyklom objavil dosť silný číry výtok a o pár dní slabé krvácanie. Potešila som sa, že sa konečne dostavila m., ale krvácanie pretrvá už vyše 2 týždne (niekedy krv - viac alebo len stopy, inokedy skôr špinenie s prímesou krvi či hlienu, niekedy nič...). Začala som brať Vami odporúčané tinktúry: femina, jarabina, archangelika, malina-ríbezľa, ale len pred dvoma dňami. Odporučili ste mi ich pri vynechaní m. - začala som ich však užívať až teraz, lebo keď sa dostavilo krvácanie, myslela som si, že je po probléme. Ako to riešiť? Prosím o radu. Veľká vďaka za odpoveď. A
anika7
1052 2 2.2.2018
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
2.2.2018 15:43

Dobrý deň, môžete užívať jarabinu vtáčiu T15, sladké drievko T22 a čiernu ríbezľu-malinu P10. Čajovinu hluchavka, nechtík, pastierska kapsička, alchemilka a myší chvost. Všetko lúhujeme 10 minút a popíjame po dúškoch v priebehu dňa. Prajeme veľa zdravia.

Anika7
2.2.2018 18:03
Veľmi pekne ďakujem za odpoveď. Ešte prosím o spresnenie: mám vynechať feminu aj archangeliku, ktoré so už začala brať (spolu s T15 a P10) a nahradiť ich sladkým drievkom T22? Ešte raz ďakujem za pomoc.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní