Prosba o radu

Dobrý deň !
Minulú zimu sa mojej dcére pri mrazoch začali objavovať na prstoch rúk začervenania a potom vriedky, ktoré boli veľmi bolestivé. Po rôznych vyšetreniach a odberoch krvi, do dnešnej doby lekári nestanovili diagnózu a v podstate nič nezistili. Túto zimu keď boli 20 stupńové mrazy sa to zopakovalo, ale už intenzívnejšie. Dcéra mala stále veľmi studené ruky, veľmi červené a niekedy prichádzal aj kŕč do niektorých prstov. Prsty boli aj modro sivej farby. Aj teraz keď je chladnejšie počasie jej modrejú prsty a ruky má studené. Dcéra doteraz nebývala chorá, ani v rodine sme autoimunné ochorenie nemali. V zime strašne trpí chladom, najradšej by vtedy nevychádzala vonku. Lekári ju testujú na autoimúnne ochorenia, ale všetky testy boli doteraz negatívne. Nevieme ako ďalej. Dcéra je z tohoto stavu nešťastná a neustále myslí na to, čo jej môže byť.
Dcéra je štíhla, má skôr nízky tlak, v minulosti mala hormonálne problémy - nepravidelná menštruácia - bola dlho na Duphastone.
Prosím, poraďte.
Magdaléna
1403 3 23.5.2012
Magdaléna
23.5.2012 12:03
Zabudla som napísať, že dcéra prekonala túto zimu aj mononukleózu, drží diétu, je bledá, má kruhy pod očami. Hepatálky sú v norme.
Ďakujem
Nagyová
asdasd (admin)
4.6.2012 6:14
Dobrý den, pro vaši dceru doporučuji pro začátek čistící kúru. Současně užívat tinktury Topol T42, Pýr T34, eleuterokok T6, dub P12. Po využití dubu vezme jinan P20 a pokračuje v užívání s topolem, pýrem a eleuterokokem. Pokud dojdou tak pokračovat bez nich, případně dokoupit a využívat ještě jednou. Po využití jinanu vezme černý rybíz s betaglukanem PG7 a doužívat. Na mazání zkuste krém Matuzalém. Hezký den a nashledanou
Mgr.J.Podhorná
Magdaléna
5.6.2012 11:34
Ďakujem za radu.
M.Nagyová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní