rakovina močového mechúru

Nevedel som, z ktorej poradne si vybrat tak pisem sem. Otec ma cukrovku II. typu uz cez desat rokov. Je len na liekoch, takže je to v norme. Ma mierne diabeticke nohy, ale ma problemy so stafilokokom, vdaka ktoremu sa mu robia mensie loziska hnisu na pate a obcas aj na palci. Ma mierne zavapnenu stehennu cievu, ale sme nasadili cesnakovo-citronovu kuru a ma pocit, ze to citi. No ale tyzden dozadu mu pri CT ciev na nohach nasli nador v mocovom mechury. Tento tyzden ide na odber vzorky aby sme vedeli na com sme. Takze moje styri otazky su. 1: Vedeli by ste mi poradit nieco na diabeticke nohy, toho stafilokoka, zavapnene cievy a obcasne krce v stehnach? 2: Nieco z Vaseho repertoara lieciv, ktore by boli schopne vypudit ten nador z tela, alebo aspon ulahcit liecbu? 3: Je nieco na povzbudenie ducha? Lebo otec vyzera, ze to zvlada dobre na moje pocudovanie, ale urcite by nieco na odburanie stresu nezaskodilo. 4: A ked by doslo k najhorsiemu, je nieco co by ulahcilo organizmu znasanie chemoterapie? Dakujem vopred velmi pekne ak mi odpoviete a ospravedlnujem sa za rozvlacnost, ale nedalo sa to napisat kratsie.
Michal
1284 1 5.3.2012
asdasd (admin)
8.3.2012 7:28
Dobrý den, pro vašeho otce doporučuji užívat současně Česnek T4, Eleuterokok T6, I-stop T12 a grep T11,
jakmile doužívá grep vezme Ořešák americký P38 a pokračuje v užívání a po využití ořešáku vezme nakonec Vřes P48 a vše postupně doužívat.
2. Zde pak užívat tintkury Eleuterokok T6, ofenz s betaglukanem TG51, Rakytník T36, carcinae PG59 a po využití carcinae vzít ořešák americký s betaglukanem PG38 a doužívat.
3. Zde je výborná Lípa P28.
4. Určitě pak Befungin – z houby čaga.
Může nejprve kúru první , pak navázat kúrou další.
Nashledanou
Mgr.J.Podhorná
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní