rakovina prsnika

Dobrý deň, v decembri 2021 som si našla hrčku v podpazuší. Pri biopsii mi zasiahli lymfatickú uzlinu, čím vznikol veľký lymfodém na celej ruke. Onkológ stanovil diagnózu rakovina prsníka aj keď p. doktorka sa vyjadrila že by mohlo ísť aj o lymfatický systém. Odmietla som chemoterapiu. Chcela som Vás poprosiť či by ste mi poradili, akú kombináciu tinktúr zvoliť. Ďakujem.
Martina Remišová
744 1 6.6.2022
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
9.6.2022 19:32

Dobrý deň, poradili by sme Vám, aby ste chemoterapiu neodmietali. Všetko treba vyskúšať. 

V prípade onkologického ochorenia okrem bežnej liečby tu je prírodná doplnková liečba:
Z byliniek odporúčame počas celej liečby užívať kombináciu tinktúr Ofenz https://www.zdravysvet.sk/p/ofenz-50ml-t51-tinktura-z-bylin  + Carcinae https://www.zdravysvet.sk/p/carcinae-s-betaglukanom-50ml-pg59. Ofenz striedajte s tinktúrou Nádej https://www.zdravysvet.sk/p/nadej-50ml-t29-tinktura-z-bylin , (kde je palina s klinčekom). Takže jeden deň sa užíva Ofenz+carcinae a na druhý deň Nádej + carcinae.
K tomu denne piť čaje shatawari https://www.zdravysvet.sk/p/shatawari-himalajsky-caj-100g , Lapacho https://www.zdravysvet.sk/p/lapacho-matto-grosso-50g a striedať s graviolou https://www.zdravysvet.sk/p/graviola-amazonsky-caj-25g
Osobne odporúčam pri onkologickom ochorení vysoké dávky vitamínu C – ale aby bol vysokovstrebateľný – napr. https://www.zdravysvet.sk/p/lipozomalny-vitamin-c-zinok-d3, kľudne 2j-3 násobnú dávku.
Pri onkologickej liečbe odporúčame užívať aj tieto špeciálne probiotiká, aby sa maximálne posilnil imunitný systém https://www.zdravysvet.sk/p/probiotika-max-starostlivost-34-kmenov-100-miliard-cfu .

Prajeme veľa zdravia

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní