Rosacea

Dobrý deň pani Podhorná. Chcem Vás poprosiť o pomoc. Chodím k lekárke s diagnózou Rosecae faciei-incip.follicullitis. Stále používam krém Rozex, chodím na dusík. Dnes mi lekárka predpísala lieky Entizol. Momentálne mám veľa vyrážok na lícach. Ak niečo existuje prosím o radu, ale nemôžem to byť miešané s alkoholom. Alkohol nemôžem v žiadnej podobe. Tento rok je to omnoho horšie. Ďakujem za ochotu.
Viera
1410 2 3.9.2013
admin
3.9.2013 6:01
Dobrý den, pro vás doporučuji užívat současně lahvičky Lichořeřišnice T21, Lopuch T59, grep T11, po využití grepu vezmete lnici P63 a po využití lnice nakonec Helmifit SV3 a vše postupně doužívat. Bylinky jsou však lúhované v líhu. Můžete však výluhy nakapat do 20 ml vlažné vody, nechat líh odpařit a vypít. Gemmoterapie je velice účinná na zdravotné problémy, ale vše dobré z bylin se nedá jinak získat jedině lúhovaním v líhu. Používejte krém Matuzalem. Hodně zdraví Mgr. J. Podhorná
Viera
4.9.2013 6:47
Ďakujem za veľmi rýchlu odpoveď. Ešte prosím odpoveď za ako dlho sa odparí alkohol. A či mám popri tom užívať aj lieky a krém ktorý mám od lekára. Prajem Vám veľa síl a pokojný deň.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní