Sklerodermia

Dobrý deň pani Podhorná, chcem sa opýtať na liečbu sklerodermie. Môj priateľ bol týmto ochorením diagnostikovaný pred 2 týždňami a čaká na histológiu, ktorá má ukázať či ide len o kožné postihnutie alebo aj postihnutie vnútorných orgánov. Už 2 mesiace sa mu objavujú fleky na koži trupu a chrbta a každé 2 týždne sa objavujú ďalšie. Prosím poraďte mi na to bylinky. Ďakujem a s pozdravom Jana
Jana
2400 2 1.2.2014
admin
4.2.2014 6:37
Dobrý den paní Jano, doporučuji pro vašeho přítele užívat současně tinktury Kustovnice T57, červené lapacho T3 a lesní bez hroznatý P27, využívat dvakrát po sobě , týden pauzu a opět dvakrát po sobě. K tomu užívat i Matuzalém Internal a promazávat Matuzalémem krémem nebo mlékem, pokud je to po těle.
Hodně zdraví a nashledanou
Mgr.J.Podhorná
Jana
4.2.2014 7:55
Ďakujem Vám pani Podhorná, hneď som objednala bylinky, ktore Ste odporúčila.
Chcela by som ešte reagovať na ďalšie problémy, ktoré priateľ má a mám taký pocit, že ta choroba vyplýva z nich. Trpí paradontitídou, má zlé vyvinuté zuby už od malička a problém si ich poriadne čistiť. Často mu ďasna krvácajú a má ich červené. Dala som mu na to tinktúru zo šalvie lekárskej ale nepomáha. Možno tu bude pes zakopaný, že sa mu tam hromadia baktérie, ktoré mu potom v tele robia neplechu. A ďalší problem je, že má strašne suchú pleť. Napriek tomu, že vypije aj 3 litre vody denne, jeho koža je suchá a má aj vlasové lupiny. Vedeli by Ste zosúladiť liečbu aj s týmito problémami?
Ďakujem Vám za Váš čas a starostlivosť.
S pozdravom Jana
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní