Tráviace a ženské problémy

Dobrý deň pani Mgr. Podhorná,
najskôr Vám prajem všetko dobré v novom roku, hlavne veľa zdravia!
Chcela by som sa s Vami poradiť ohľadom kúr. Vaša kolegyňa Mgr. Henzélyová mi poradila kúru K46 a mám pokračovať kúrou K30. Tri týždne užívať amarantový olej a pokračovať rakytníkovým olejom, užívať červený matuzalem a kozie produkty Capramilk imunoaktiv, caj grešík na mykozy. Ja som písala aj Vám ohľadom mojich problémov a vy ste mi doporučili užívať Grep T11, Česnek medvědí T4, Penízovka T35, Plasmofit, po doužívaní Plasmofitu Ořech americký P38. Befungin užívát počas celej kúry. Začala som užívať kúru od Mgr. Henzélyovej, pretože mi odpísala skôr a bola som v predajni s Vašimi produktami. Užívam aj červený matuzalem, aj capramilk aj amarantovy olej. Prosím Vás mám pokračovať kúrou K30 alebo si mám kúpiť Vašu kúru ktorú ste mi odporučili?
Mám problémy s trávením, nafukovanie - teraz je to už lepšie keď užívam prvú kúru. neustále ma trápia bolesti v podbrušku, väčšinou na pravej strane v oblasti vaječníka - svrbenie a pálenie zo spodu a tak isto svrbenie v oblasti konečníka. Objavujú sa mi aj mykózy a zápaly z prechladnutia. Vypadávanie vlasov v dosť veľkom množstve.
Ďakujem Vám veľmi pekne za rady!

Pekný deň!!
Veronika
1223 1 5.1.2014
admin
5.1.2014 11:06
Dobrý deň, na Vašu otázku pani Mgr. Podhorná reaguje nasledovne: máte veľmi veľa zdravotných problémov, ktoré treba riešiť postupne, určite by Vám odporúčala užívať Befungin na tráviace problémy a pokračovala by momentálne kúrou, ktorú Vám zvolila, akurát by do nej vložila ešte jednu tinktúru Femina T9 vzhľadom na Vaše ženské problémy, predpokladá, že vo Vašom prípade ide jednoznačne o hormonálnu nerovnováhu. Grep, Cesnak medvedí a Plamienka a Orech americký vynikajúco pôsobia na mykózy, Plasmofit rieši črevný trakt. Ten však môžete z kúry vynechať,pretože ste už využívali kúru, ktorá trávenie riešila. Odporúčame Vám na mykózy doplniť Fema gel na intímnu hygienu. Váš problém si vyžaduje dlhodobejšiu liečbu. Ak ste si už objednali kúru K30, tú si môžete nasadiť až neskôr po využívaní kúry, ktorú Vám odporučila pani Mgr. Podhorná na mykózy. Ak by ste mali nejaké otázky, volajte na telefónne číslo 0918 981 709 - Mgr. Machničová, radi Vám poradíme. Veľa zdravia Mgr. D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní