Tráviaci trakt a ženské problémy

Dobrý deň,
chcela by som sa poradiť ohľadom trávenia a ohľadom ženských problémov. V januári som bola na dovolenke na Kube, odtiaľ keď som sa vrátila, som mala problémy s trávením, nastúpila diéta a trošku sa to ukludnilo.Momentálnema trápi skoro denno denné nafukovanie. Čo zjem tak ma nafúkne, najviac vo večerných hodinách. Bolesti brucha, grganie. Z moču mi zistili aj baktériu E-coli. Po využívaní liekov sa táto baktéria už vo výsledkoch nepotvrdila. Taktiež ma neustále pobolieva v podbrušku, na pravej strane ako pravý vaječník, pálenie zo spodu. V poslednej dobe sa mi aj mikóza (kvasiky) prejavila. Ďalej mi začali padať vlasy, ale vo veľkom množstve. Teraz v decembri som bola na dovolenke v dominikánskej republike a tam som dostala nejaku infekciu, museli ma tam aj osetrit, pretoze boli vysoke horucky a hnacky. Po prichode domov, som bola na odber krvi a vysledky: zhorsene pecenove cesty, nizsi krvy obraz. Taktiež aj rýchlo ochoriem, že môj imunitný systém natom nie je bohvie ako.
Poprosim Vas o radu, s ktorou oblastou by som mala začať liečbu.

Ďakujem veľmi pekne!

Prajem krásne a požehnané Vianoce!!!
Veronika
355 2 20.12.2013
admin
21.12.2013 11:23
Začneme kúrou K46, pokračujte kúrou K30. Amarantový olej piť 3 týždne, pokračovať rakytníkovým. Nasadiť okamžite červený Matuzalem, užívať ho najmenej 6 mesiacov. Kozie produkty - Capramilk imunoaktiv. Čaj: grešík - mykózy. Ozvite sa mi potom ako sa máte. Požehnané Vianoce prajem :-)
Veronika
27.12.2013 4:59
Dobrý deň,
ďakujem Vám za radu. Začala som užívať kúru K46, ako ste mi napísali. Môžem povedať, že sa cítim o niečo lepšie, čo som veľmi rada. Prosím Vás, ten čaj -Grešik - mykotín mám využívať jeden sáčok alebo dlhodobo užívať? Amarantový olej som čítala že je dobrý aj pri nedostatku železa. Mne železo kolíše- raz ho mám málo raz veľa (zistili mi to pri odberoch krvi) - nemôže to uškodiť?
Keď doužívam kúru K46 aj K30, ozvem sa ako mi je a s čím by som mala pokračovať ďalej.

Ďakujem ešte raz za cenné rady a prajem všetko dobré do nového roka!!!