tromboza, jazva po akné

Dobrý deň pani Podhorná.
Obraciam sa na Vás, či by ste mi vedeli pomôcť, nakoľko som v roku 2009 prekonala trombózu nohy (oblasť pravého členku) s pľúcnou embóliou. Odvtedy mi však ostal trvalý opuch na pravej nohe v oblasti členka. Hlavne v letných mesiacoch to vyzerá dosť zle, nakoľko sa opuch zväčšuje. Mohli by ste podariť či sa s tým dá niečo robiť? Druhý problém sa týka jaziev (2x) po akné. Na ľavom ramene som mala dosť výrazné keloidné hrčky/jazvy po akné. Kožná lekárka mi to doporučila odstrániť laserom (čo so postúpila v Košiciach ), avšak jazvy sa mi zväčšili a ostali ešte vypuklejšie. Dá sa s tým ešte niečo robiť? Je to dosť výrazné a vadí mi to. V prípade potreby pošlem foto. Ďakujem. S pozdravom, Karin
Karin
1176 3 24.2.2014
admin
27.2.2014 4:05
Dobrý den paní Karin, doporučuji na zatvrdlinky po akné Matuzalém mléko a na obklady pravé nohy pak thújový olej. Vnitřně kapat tinktury Rakytník T36, Echinacea T7 a olše P36.
Hodně zdraví
Mgr.J.Podhorná
Karin
28.2.2014 7:25
Dobré ráno pani Podhorná.
Mohla by som Vás ešte poprosiť, keby ste mi napísali ako si mám pripraviť daný obklad na členok a koľko krát denne ho treba prikladať? Prípadne či sa to prikladá len na noc.
A čo sa týka tých tinktúr Rakytník T36, Echinacea T7 a olše P36 ako ich mám používať - všetky naraz / postupne a ako si ich mám dávkovať? Teda koľko kvapiek z každej tinktúry a koľkokrát za deň. Uvedené prípravky som si už objednala. Ďakujem.
S pozdravom,
Karin
admin
28.2.2014 8:32
Dobrý den,
obklady si dělejte několikrát denně, jak jen často můžete, nohu zabalte a nechte působit půl hodinku. Výluhy užívejte vše současně, T-čkové výluhy mají dávkování uvedené na lahvičce a olši budete kapat 1 kapičku na kg hmotnosti, vše 3-krát denně. (napr. váha 60 kg - užívate 20 kapek ráno, 20 na oběd a 20 večer). Můžete užívat vše najednou bez zapití nejlépe, můžete i nakapat do 20 ml vlažné vody, nechte odstát a užite.
Hodně zdraví Mgr. J. Podhorná
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní