Túžba otehotnieť a suché oko

Dobrý deň pani Mgr. Podhorná.
Prosím pomôžete mi s mojimi dvoma problémami?
Prvý je ten, že už skoro dva roky sa pokúšame s manželom o dieťatko, no neúspešne. Moja gynekologyčka mi spravila základnú prehliadku a som zdravá, na špeciálne vyšetrenia zatiaľ nechcem ísť, skúsila by som najprv prírodné pomôcky. Výtok mám tiež dobrý, no často vidím biely ako mlieko, ten som minulý rok nemala. Tiež ma občas v strede ciklu mierne bolí v podbrušku, raz ma tak zabolelo, že som musela chvíľu ležať.
Môj druhý problém nastal pred desiatimi rokmi, keď som bola na laserovej operácii očí. Od vtedy si kvapkám umelé slzy, teraz nosím okuliare/kontaktné šošovky a mám aj syndróm suchého oka. Dočítala som sa, že to kôli narušeným nervovým zakončeniam v oku.
Prosím Vás poraďte mi, čo by mi pomohlo.
Vopred veľmi pekne ďakujem,
Katarína
Katarína
1322 4 17.8.2013
Katarína
17.8.2013 10:09
...Ešte som zabudla dodať, že mám 30 rokov, pravidelnú menštruáciu a obrátenú maternicu.
Ďakujem,
Katarína
admin
17.8.2013 12:04
Dobrý den, doporučuji Vám kůru K05, pro partnera K08 a Pantokrin. Kůru zopakujte 2-krát za sebou. Na závěr kůry u Vás zaraďte ještě Borůvku P5 na Vaše suché oko. Hodně zdraví a štěstí Mgr. J. Podhorná
Katarína
17.8.2013 12:20
Pani Mgr. Podhorná, veľmi pekne Vám ďakujem za rýchlu odpoveď. Prosím napíšte mi aj postup, ako máme tie kúry používať. V inom prípade som čítala, že niektoré prípravky treba potom dokupovať. Prosím napíšte, koľko čoho budeme potrebovať, aby som to mohla naraz objednať. Vopred ďakujem a prajem všetko dobré.
Katarína
admin
18.8.2013 5:21
Dobrý deň, pani Mgr. Podhorná Vám odporučila kúru K05. Kúra je kompletne zostavená. Záleží len na Vás, či budete chcieť dopĺňať si T-čkové fľaštičky počas celej kúry. Môžete si ich dopĺňať alebo nemusíte. Ak by ste sa rozhodli, že ich budete užívať počas celej kúry, treba si doobjednať T-čkové fľaštičky - kotvičník, feminu, jarabinu vtáčiu ešte aspoň po 1 fľaštičke naviac. To isté platí aj pri kúre K08 pre manžela - T-čkové fľaštičky si môžete doobjednať ešte aspoň po 1 fľaštičke. (T.z.: v kúre je jeden kotvičník, jedna femina, jedna jarabina vtáčia automaticky zaradená. Vy si ku kúre doobjednáte ešte po 1 fľaštičke z kotvičníka, feminy a jarabiny vtáčej). Spôsob užívania dostanete spolu s kúrou. Ak by boli nejaké nejasnosti, pokojne volajte na t.č.: 0911 196 396/ 0907 196 396 - telefonické objednávky - pracovníčky eshopu Vám ochotne poradia. S pozdravom D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní