úzkosť

Dobrý deň,momentálne vysadzujem antidepresíva Velafax, denná dávka 25mg. Po vysadení by som sa rada "istila" alternatívnym spôsobom pred úzkosťami. Prosila by som vás o radu. Tiež by som chcela organizmus očistiť od liekov, ktoré som roky užívala. Ďakujem veľmi pekne!
Patrícia
1185 1 15.9.2014
admin
17.9.2014 10:38
Dobrý deň, po vysadení chemických liekov Vám odporúčame prírodnú liečbu pomocou gemmoterapie, najsilnejšej formy fytoterapie. Budete užívať kúru v zložení ľubovník-šalvia-mäta-medovka T41, jaseň P16, po využívaní P16 si nasadíte lipu P28, po využívaní lipy šišák bajkalský P69. Keď doužívate T41, vymeníte ho za ľubovník T40. Všetko užívate naraz, nakvapkáte na lyžičku, užijete bez zapíjania 3-krát denne. Ak by ste výluhy nedokázali užiť z lyžičky, nakvapkajte všetko do 20 ml vlažnej vody, nechajte postáť a vypite. Pozor na ľubovník, môžete ho užívať len bez chemických liekov.
Doma alebo v priestore, kde sa najviac pohybujete Vám odporúčam zriadiť si zdravé svetlo, ktoré nahrádza slnečné svetlo. Môžete si ho zakúpiť alebo objednať v špecializovaných elektro predajniach. Toto svetlo je veľmi účinné pri úzkostiach a vnútornom nepokoji. Môžete ho mať zapnuté počas celého dňa. Potrebujete doplniť do Vášho organizmu hormón serotonín, ktorý zodpovedá za vašu psychickú pohodu, práve toto zdravé svetlo Vám ju pomôže nastoliť.
Veľa zdravia prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní