vyrážky

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať čo by som mohla použiť na pleť, kedže ju mám vyhádzanú červenými fľakmi. Je to približne týždeň, dôvod neviem. (okrem toho mám akné, ale nie je silné, používam pleťovú vodu, na pupáky obyčajnú zinkovú mastičku, nechcem si pleť preťažovať). Ale tieto fľaky mám stále a mám na nich veľmi suchú kožu, a tvár ma páli. Skúšala som si dať na to zdravotné mydlo, z čoho to páli, aj tinktúru zo skoroceľu, umývam si to studenou čistou vodou. Ale nie som si istá, či mi to pomôže. Viete mi niečo poradiť? Ďakujem za odpoveď.
lýdia
1237 3 25.6.2010
admin
26.6.2010 10:41
Problémy na pokožke vám spôsobila zlá látková výmena, to znamená, že problém musíte riešiť najprv zvnútra. Upraviť stravu, detoxikovať organizmus. Stravujte sa ľahko, vynechajte mäso, korenené jedlá, ostré, pálivé...Berte vitamín A a zinok, spolu. Užívajte čaj z repíka - 3 diely, benediktu 2 diely, jablčníka 2 diely, žihľavy 1 diel, pýru - 1 diel. Alebo Zentrichov čaj Uniderm.
Doporučujem aj Vichtosan - Hildegarda z Bingenu, tiež Quendel (korenie do jedla) - Hildegarda z Bingenu.
Na tvár skúste maste s aloe vera, alebo s kapucínkou väčšou, alebo nechtíkom. Umývajte si tvár z odvaru z pľuzgierky islandskej, alebo zo slezu,alebo ibiša.
Prajem skoré uzdravenie.
lýdia
29.6.2010 3:46
Pani Ivetka dakujem za odpoved. Vyrážky mi skoro úplne zmizli ked som si na ne dala masticku, co mi dávnejsie na suchu pokozku predpísala kožna doktorka. Tusim je tam pridaný rybí tuk, lebo kus páchne, ale je velmi ucinna, tak som rada:) Snažim sa stravovat správne, pijem aj bylinny caj na lepsie travenie a dala som sa na psyllium. Myslite, ze popri nom mam robit detoxikaciu?
admin
30.6.2010 5:40
Detoxikáciu by ste mali robiť určite. Problémy s kožou sa upravia až vtedy, keď je upravené vnútorné prostredie.
Physilium môžete brať aj s prípravkami, ktoré som vám doporučila.
Pekný deň.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní