vyrazky,

Dobrý deň,chcela by som Vas poprosiť o radu pre moju dceru.Ma 24 rokov,stale sa jej objavuju vyrazky na tvari,naduvanie, pobolievanie hlavy,pribrala na vahe.Ma pocity únavy (v noci škripe zubami).
Obmedzili sme čokoladu a čerstvé mlieko nahradili jogurtami, acidkom apod.Stravujeme sa celkom zdravo, tmava muka,zelenina,ovocie chude mäso.Pitný režim cca 1,5l voda a čaj.Kupili sme si Helmifit, ktory užíva 3x denne po 25 kvapiek a tvar si natiera kremom Silenos, ktory jej vždy rýchlo pomohol.Po užívaní kvapiek na očistu organismu (cca po 2 týždňoch)sa jej vyražky rapidne zhoršili,často chodi na toaletu,ale aj ju boli hlava.Cíti tlaky.Bolesť sa jej presúva na rôzne miesta.Celkovo sa cíti zvlaštne a neprijemne.Uživa aj magnesium, B6,B12 a vitamin C.Su tieto problemy prechodné a súvisí s očistou organismu?Helmifit sme zvolili dobre?
Ďakujem veľmi pekne za odpoveď
Milena
1287 1 15.2.2017
admin
15.2.2017 7:59
Dobrý deň, čo dcérka užíva okrem helmifitu? Ten nech teraz vysadí. Ak má ešte feminu T9 a plamienku T35 - v týchto tinktúrach môže pokračovať, prípadne si k nim môže dať ešte kapucínku T21. Pleť čistite pleťovou vodou silenos aqua a natierajte ďalej silenos harmony. Ak je narušené trávenie - odporúčame ešte befungin - vodný extrakt z huby čaga. harmonizuje celý črevný trakt. Užíva sa kávová lyžička extraktu v 2 dcl vody - zmieša a vypije ráno a to isté urobí večer. Trávenie sa upraví. Ak treba ešte niečo prekonzultovať, zavolajte zajtra v popoludňajších hodinách na tel.č.: 0918 981 709 - Mgr. D. Machničová. S pozdravom, Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní