vytok u 6 rocneho dievcatka a cysta na vajecniku

Dobry den,
moja 6 rocna dcera ma uz dlhsie vytok z posvy, niekdy silnejsie, niekedy je par dni bez. Gynekologicka jej zistila v posve masivny vyskyt Haemophilus influenzae. Nepomohol ani pobyt pri mori, potom brala aj antibiotika, ale vytok sa opat vratil.Ak je mozne, aby 6 rocne dieta bralo pripravky Nadeje, napiste mi, prosim, co by bolo vhodne. Tiez vas chcem poprosit napisat, ktora kombinacia pripravkov je vhodna na cystu na vajecniku. V minulosti som mala malinke cysty aj v prsnikoch, pri poslednej kontrole tam neboli( predtym som brala tinktury Nadeje).
Vopred dakujem a prajem vsetko dobre!
Tatiana
958 1 28.10.2014
admin
1.11.2014 12:11
Dobrý deň, pre dcérku odporúčame plamienktu T35 a carcinaePG59. Carcinae je najsilnejšia tinktúra na imunitu. Plamienku dáte v polovičnej dávke, počet kvapiek nájdete na fľaštičke a carcinae - 1 kv. na kg hmotnosti. Všetko nakvapkáte do 20 ml vlažnej vody, necháte odstáť a dáte vypiť 3-krát denne 3 týždne bez prestávky, potom urobíte prestávku týždeň a opäť pokračujete. V prestávke kvapkáte stop kok PG61 - 1 kv. na kg hmotnosti. Po prestávke opäť 3 týždne plamienka a carcinae a opäť týždeň prestávka s carcinae. Na oplach odporúčame hypermangan kryštalický. 2-3 zrniečka do vody nechať rozpustiť, treba byť však opatrní, voda musí byť len jemne ružová, aby nedošlo k popáleniu sliznice. Potom dajte niekoľko kvapiek grepového oleja do vody a tiež urobíte oplach genitálií. Na pranie spodnej bielizne používajte výlučne prírodný prací prostriedok - mydlové orechy. Ak bude potrebné niečo skonzultovať - volajte Mgr. D. Machničovú 0918 981 709 - liečebno-terapeutické centrum Eternity Považská Bystrica, rada Vám poradí.
Pre Vás na cysty na vaječníku: kotvičník T19 + femina T9 + jarabina vtáčia T15 + jarabina oskorušová P19, po jarabine oskorušovej vezmete čiernu ríbezľu-malinu P10 a po čiernej ríbezli carcinae PG59. Počas celej kúry užívate T19, T9 a T15, priebežne si ich dokupujte. Kúru zopakujte 2-krát za sebou.
Veľa zdravia prajú Mgr. J. Podhorná a Mgr. D. Machničová