zapal

Dobry den!Prosim Vas, mohli by ste mi poradit nejake bylinky na moj neustaly problem so zapalmy.Uz dlhsi cas mam problem s castym mocenim a niekedy aj pocitujem palenie a hlavne rano, a taktiez aj zapal v posve ktory sa mi opakuje.Brala som aj nejake cipky na zapal ale myslim,ze je to spat.S manzelom sa snazime otehotniet uz dlhsiu dobu a aj som bola na Laparos. a som v poriadku.Uz som s toho zufala.Vopred dakujem za radu
Martina
429 1 21.2.2010
admin
3.3.2010 3:48
Na zápal močových ciest - brusnice, v akejkoľvek forme. Čaj - 100g zlatobyľ obyčajná, 50 g praslička, 25 g nechtík,25 g list ríbezľa čierna. Tiež zentrichov čaj Urozen a Gynozen. Tinktúry z bylín - Femina, druhá tinktúra - Vres, pichliač, nechtík.
Z duchovného hľadiska opakované zápaly močových ciest svedčia o neúspešnej snahe zbaviť sa starých tráum, stresov, strachov...Uschovávate v sebe krivdy z minulosti, ktoré sa dokážu aj fyzicky "uložiť" do organizmu a bránia jeho normálnmu chodu. Je potrebné odpustiť a neniesť minulosť so sebou. Výtoky - je potrebné upraviť stravu, organizmus je prekyslený a zrejme je premnožená aj candida. Upraviť pH organizmu, užívajte fancúzsky zelený íl, vnútorne. Vhodná je aj oxygenoterapia - dýchanie čistého kyslíka, likviduje zápaly a povzbudzuje imunitu, prípadne kyslíka so zápornými iónmi. Vo vašom prípade ide viac o psychický ako o fyzický problém. Prajem veľa síl a trpezlivosti. Dajte mi vedieť, ako zabrali bylinky. Ak potrebujete doporučiť terapeuta - odblokovanie stresov, strachov, vyčistenie podvedomia - ozvite sa.