Zápal trojklanného nervu

Dobrý deň, obraciam sa na vás v zúfalstve,kedy medicína zlyháva a môj stav ohľadom dopadov po zápale trojklanného nervu sa nijakým spôsobom nezlepšuje. Ako následok mi ostala ochrnutá a nehybná ľava polovica tváre a ani po 4 mesiacoch nevidím žiaden progres alebo zlepšenie. Existuje prosím niečo,čím by som blokaciu uvoľnil aspoň v minimálnom rozsahu? Veľmi pekne ďakujem za odpoveď..
stell.kostovcik@gmail.com
2 0 26.6.2026