zápaly v tele

Dobrý večer, chcem sa opýtať na všeobecnú liečbu zápalov v tele. Mne sa čoraz viac zhoršujú a rozširujú na svaly, šľachy, obličku a vaječník. Vždy to sprevádza zvýšená teplota a bolestivosť. Lekárka mi pomôcť nevie. Ďakuje
Erika
1413 1 3.10.2012
admin
3.10.2012 11:31
Dobrý deň, zápaly v tele často spôsobujú mikroparazity, preto Vám odporúčame kúru z gemmoterapie zameranú na stabilizáciu a úpravu hormonálneho prostredia v organizme a ničenie mikroorganizmov, ktoré sa bežne na lekárskom vyšetrení nezistia.
Odporúčame kúru v zložení: Femina T9, čierna ríbezľa-ostružina-malina P10, Plasmofyt, Helmifit. Užívať budete Feminu T9 spolu s čiernou ríbezľou P10, po doužívaní P10 budete spolu s feminou (dokúpite si ´ďalšiu fľaštičku) užívať Plasmofyt, po doužívaní Plasmofytu budete pokračovať v užívaní Feminy a Helmifitu. Z helmifitu budete užívať len 15 kvapiek 3-krát denne. Ostatné fľaštičky podľa návodu. Gemmoterapiu by bolo vhodné doplniť o Matuzalem - modrý - 1 tabl. večer pod jazyk bez zapíjania. Tabletku si necháte rozpustiť pod jazykom. 1 balenie Vám postačí na mesačné užívanie. Po využívaní gemmoterapie sa nám ozvite, ako sa budete cítiť. Prajem Vám skoré uzdravenie a všetko dobré. Ak by ste potrebovali niečo skonzultovať, môžete zavolať v popoludňajších hodinách na tel. č.: 0918 981 709. S pozdravom. D. M.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní