Zapcha u 4 ročneho dieťatka

Dobry den, mam problem s dcerkou, nechce kakat, resp. zadrziava stolicu a ked sa jej uz chce, tak ju nepusti do zachodika a nechce si sadnut, strati komunikaciu...takto to drzi cca 4-5 dni, potom musime vyvolavat stolicu cipkami, prehanadlami a lekarmi. Prosim poradte mi, co jej mam dat papat alebo pit, aby sme navodili, kazdodenne vyprazdnovanie stolice. Dakujem!!!
Monika
1172 2 14.11.2012
admin
17.11.2012 8:41
Zrejme ide o psychický problém, stretávam sa s týmto dosť často. Je potrebné zistiť príčinu - obráťte sa na špecialistov z alternatívnej medicíny (napíšte mi na bylinkovaskola@gmail.com ak chcete kontakt). Z bylinných prostriedkov - čaj zo zemežlče (1/2 čajovej lyžičky na pohár vriacej vody), odvar z kôry z krušiny jelšovej. Ďalej Psyllium - semeno skorocelu indického - podávať v malých dávkach a zapiť čajom alebo vodou. Sušené bobule čučoriedky - nie kompót! - urobiť z nich odvar, piť po jedle. Skúste aj zelený íl - piť rozriedený s vodou, šťavou, a za ním hneď lyžicu olivového oleja.
Monika
30.11.2012 6:12
Dobrý deň, veľmi pekne Vám ďakujem za cenné rady, ktoré som si uschovala. Momentálne sa nám tento problém urovnal. Každopádne v prípade potreby sa na Vás veľmi rada obrátim. Ďakujem ešte raz veľmi pekne a prajem Vám všetko dobré.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní